Wpis z mikrobloga

@Dominek która trwa już półtora roku i końca nie widać. Z tym śmiesznym odcinkiem na Wyzwolenia też się grzebią od prawie dwóch lat i nadal chodnik i DDR miejscami nieskończone. Plac Zgody i kawałek Wojska Polskiego to też jest śmiech na sali. To miasto to mem.
@Dominek: przebudowa ulicy xD? Człowieku chyba masz na myśli ulic, bo wokół dworca ogromny duży teren jest rozkopany. No chyba, że w szczecinie wszystkie ulice mają taka samą nazwe to ok zaakceptue j,, przebudowa ulicy'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dominek: to sobie przeczytaj, bo sam mnie wypunktowałeś, że tylko 1 ulice robią a tu spory kawał ulic jest remontowane ( ͡° ͜ʖ ͡°). @qusqui21 jak narazie bez progressu ten remont, bo byłem w lutym przed wejściem na statek no i cóż.. . Aż szkoda strzępić ryja na to. Trzymajcie się w tym Szczecinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawidczeta w czym cię mam punktować? po prostu nie rozumiem twojego zdziwienia tym, że przed dworcem jest taki rozpierdziel, akurat tam przebudowana jest dokładnie jedna ulica KOLUMBA, a w okolicy kilka mniejszych xd