Wpis z mikrobloga

#hotel #elektronika #elektryka #wczasy
Elo Mireczki, może mi ktoś wytłumaczyć po #!$%@? są przy żarówkach w hotelu takie śmieszne antenki? Czy one są jakoś podłączone do WiFi i mogą je np zdalnie wyłączyć? Czy ma to może związek z tym, że jak nie ma karty od pokoju w tym czytniku to nie ma po prostu prądu? I drugie pytanie co to za dziwny głośnik na ścianie obok?
Pobierz HaSSaN - #hotel #elektronika  #elektryka  #wczasy 
Elo Mireczki, może mi ktoś wytłuma...
źródło: temp_file1613685289897180262
  • 13
@Franekdolas23 A w to, to akurat mam #!$%@?, niech patrzą i zazdroszczą xD. Jak dadzą jakiś odsyp to mogę im jeszcze zorganizować jakiś showup xD. Znalazłem ofertę na stronie producenta tych lampek i #!$%@? wie nigdzie nie jest w specyfikacji napisane po #!$%@? są te antenki, niby nie mają one WiFi.
@RobinSchudl No właśnie też tak myślałem na poczatku, ale na 100% nie, bo znalazłem kanał wentylacyjny z wentylatorem na drugiej ścianie, a dodatkowo ten głośnik jest zamontowany na ścianie dzielącej łazienkę od pokoju która jest po prostu cienka. Może to jakiś czujnik, nie mam pojęcia, albo faktycznie głośnik do ewakuacji z hotelu np czy coś.
@Smarek37 A tak wiesz obudzilem się o 4 nad ranem i odbywając dłuższą wizytę w toalecie rzuciło mi się to w oczy i mnie zaciekawiło, bo ogólnie lubię takie rzeczy. Poza tym poto wrzuciłem foto z zapytaniem ekspertów z Mirko żebym nie musiał sam rozkminiac xD.