Wpis z mikrobloga

Dobra, ogólnie FarCry 5 jest spoko, fajny amerykański klimat małomiasteczkowy, zadupia, fajni protagoniści, 4 grałem dawno temu też wydawała się spoko, dobre mechaniki, New Dawn mocno kolorowy to pewnie mi się spodoba, zagram po przejściu 5, w 6 grałem na ps5, fajny latynoski klimat, postać śpiewa razem z radiem podczas jazdy, uważam że tam strzelanie jest lepsze niż w 5, wakacyjny ciepły klimat(nawet ukryte zakończenie to przypomina) ale co by nie mówić 3 jednak najbardziej siada, ten egzotyczny klimacik, lecąc na lotni to aż czuć z ekranu ten powiew zimnego powietrza z nad oceanu, walka bym powiedział jeszcze mnie wymagająca przez co stealth kille są fajniejsze, używanie noża przede wszystkim, w grze czuć klimat tego niepokoju kiedy się przemierza nocą okoliczne wioski, walka jest bardziej wyrównana bo w 5 mam wrażenie że przeciwnicy mają aimbota ciągle, dlatego uważam 3 i 6 w sumie za najlepsze części.
#farcry #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #opinia #nostalgia
karix98 - Dobra, ogólnie FarCry 5 jest spoko, fajny amerykański klimat małomiasteczko...

źródło: 20230811204015_1

Pobierz
  • 11
@karix98 : Zgodzę się, 6 została zjechana zupełnie na wyrost.

W menusach jest tyle opcji konfiguracji gry, że można #!$%@?ć te wszystkie cringowe powiadomienia, ciuchy, bronie i umiejętności i grać w taki sposób jak w poprzednie Far Cry.

Jak ktoś faktycznie tylko kliknął 'graj' bez ustawiania czegokolwiek to rzeczywiście 6 może się wydawać kiepska.
@Beeercik: ale w każdej części nowszej masz ubrania, skiny itp, ja w 6 np w klapach #!$%@? a w 5 skinie Citry xd, a rewolucja od zawsze była młodzieżowa bo to młodzi robią zawsze jakiś bunt
@karix98: Robilem podchody do 3 w tym roku (za dzieciaka kompletnie mnie ominela seria Far Cry gier) i niestety grafika mnie odrzucala od grania w nia w 2023. Kupilem sobie 6 na przecenie niedawno na steam i jest pare rzeczy denerwujacych:
-czynnosci poboczne mocno powtarzalne
-heli najszybszy srodek transportu ale masz dwa respawny na glownej wyspie i jeden na tej poczatkowej malej tylko
-musisz rozwalac te dzialka przeciwlotnicze zeby moc sobie
@Gorkel: inteligencja przeciwników jest okej, ja nie lubię jak za dobrze reagują bo się #!$%@? wtedy gra, w AC Valhalla tak zrobili i jest patola ze stealth killami, LGBT mnie ominęło mimo że mam platynę, działka akurat spoko pomysł, wcześniej tego nie było a że coś jest powtarzalne w grze Ubisoft to trzeba przywyknąć xd
@karix98: Generalnie moim zdaniem zmarnowany lekko potencjal z tym aktorem Gustavo z Breaking Bad. I z tym Maximas Matanzas mogliby to na cos innego zmienic XD