Wpis z mikrobloga

Wojnę na Ukrainie trzeba już kończyć. Nic się tam już nie wydarzy z punktu polskiego interesu narodowego. My swój cel już zrealizowaliśmy, Rosja przez ostatnie 1.5 roku została wystarczająco osłabiona. Gospodarka w zapaści, katastrofa demograficzna, zostali tylko wagnerowcy szczekający pod białoruskim płotem i alkotwitty Miedwiediewa. To, czy Ukrainie uda się odbić Donbas i Krym czy nie, to już jest dla nas nieistotne. Jak im do jesieni kontrofensywa wyjdzie to fajnie, jak nie, to płakać nie będę. Ukraińska propaganda o obronie Europy przed bolszewizmem jest już nieaktualna.
#ukraina #wojna
  • 37
sowieckie kły są wystarczająco stępione


@Ryneczek: dlaczego tak sądzisz? Popuścimy im, zdobędą Ukrainę i za kilka lat będą grozić dalej, przejmą Mołdawię i będą szczekać pod naszą granicą.
A tak można im kompletnie zdestabilizować państwo może nawet doprowadzić do rozpadu jak by się poszczęściło. A przede wszystkim ludzka moralność nie pozwala na robienie takich burd pod samym nosem. Co byś zrobił jakby ktoś gwałcił pod twoimi drzwiami? Siedział cicho? Pewnie tak.
propaganda o obronie Europy przed bolszewizmem


@Ryneczek: polacy do tej pory #!$%@?ą, że ojej sto lat temu obroniliśmy Europę przed bolszewizmem. Na zachodzie nikt nie traktuje tego poważnie.
Tylko ostatni paranoik może w sierpniu 2023


@Ryneczek Dzięki za wywróżenie najbliższej przyszłości ze szklanej kuli. Sprawdź jeszcze jaki będzie stan ich gospodarki i zapędy imperialistyczne gdy nasze dzieci będą dorosłe
@Ryneczek: kolego kremlowski wiemy że "wy już zrealizowaliście wszystkie plany" waszego cara. Także jak mówisz, trzeba kończyć, pakować onuce i wracać do muchosranska a nie robić za idiote w internecie albo mięso na froncie. Nie pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sowa12345: @Lketoglutaran po pierwsze, to czy ktoś już nie może wyrazić swojej opinii, że zaraz reagujecie agresją
Po drugie, to wam się chyba wydaje, że te wpisy na wykopie mają jakiś realny wpływ na to, czy wojna skończy się jutro, czy za rok xD to jest tylko gówno warty portal ze śmiesznymi obrazkami, oficjele się z waszymi komentarzami naprawdę nie liczą
@Ryneczek w sumie to płodziłem dziś posta w podobnym tonie, ale sobie darowałem publikację.

Ja się zgadzam, choć uważam, że dla dobra nas wszystkich, niech się tam #!$%@?ą jeszcze przez lata.
Fjutin ugrzązł na wschodzie Ukr i już się stamtąd nie ruszy. A to czy Ukr odbije sobie te ziemie, to mi koło wała lata, naprawdę. Najważniejsze, ze plan z początku wojny się nie powiódł, a dziennie gruzowanych jest te 500-1000 kacapa.
Chodziło o osłabienie rosyjskiego imperializmu, minęło 1.5 roku i sowieckie kły są wystarczająco stępione,


@Ryneczek: Orzekł wykopek.

Tylko ostatni paranoik może w sierpniu 2023 straszyć czołgami pod Warszawą


@Ryneczek: Tu nie chodzi o zabezpieczenie Warszawy przed ruskimi czołgami (gdyż po 1991 roku nigdy takiego zagrożenia nie było, a w 2022 szczególnie - szmaty moskiewskie nie zagroziły nawet Kijowowi) tylko o zmielenie kacapów. NATO jakby chciało po prostu obronić Ukrainę to