Wpis z mikrobloga

@opk20 pochylona pozycja szczególnie w rotacji to najgorsza pozycja dla kręgosłupa - więc najlepiej jakąś maść przeciwzapalna na to miejsce ( tylko nie na noc, bo to okolica głowy i gdyby się robiło słabo, to szybko zmywać). Ale jakąś diagnostyka w tym kierunku nie zaszkodzi, możesz mieć zwyrodnienie krążka na poziomie szyjnym, a tu już nie jest tak kolorowo. Odpoczynek i nie obciążać się póki nie przejdzie. Jeżeli minie 3 dni i
@zrobie_tu_porzadek_: nie chce zapeszac ale chyba się naprawiło, ostatnie dni coraz słabiej strzelało aż do wczoraj, zawsze jak leżę i np w telefonie grzebie to na lewej stronie że głowę odginam w prawy bark a wczoraj coś oglądałem i położyłem się na prawej stronie że głowę odciagalem w lewy bark, leżałem z 15 min wstaje i cisza :D Muszę się pilnować teraz i wogole zmienić postawę. Taka ciekawostka może kiedyś ci
@opk20 dzięki za ciekawostkę, ale te pozycje które podałeś (leżenie na z pochyleniem głowy na jeden bok) to masakra dla kręgosłupa, teraz nie jestem zdziwiona, że Cię dorwało. Polecam poszukać na yt ćwiczeń na odcinek szyjny - profilaktyka działa, tylko trzeba systematycznie pracować.