Wpis z mikrobloga

  • 4
@michaqal: a, skoro ludzie się kąpią to znaczy że wojny nie ma czy o co chodzi? bo nie rozumiem


@yungdupa: ...nooo bomby na łeb nie lecą to i można się pobawić i zrelaksować w klubie na plaży. Skoro mogą sobie tak beztrosko melanżować to niech jadą tam i świętują u siebie to święto skoro jest bezpiecznie, a nie przenoszą nam Ukrainę do Warszawy na Plac Zamkowy, zajmują plac, bo tak.
  • Odpowiedz
  • 2
@septokonchoplastyka: Jakby Rosja zaatakowała na Podlasiu to ja nie mógłbym tak sobie świętować w innym województwie, tyklo spakowałbym plecak i ruszył z pomocą żołnierzom na froncie, a tam w Beach Clubie same młode byczki sie bawią? Nie powinny być na froncie? Skoro sami Ukraińcy mają tą wojnę w dupie, że tam giną cywile to niech nie liczą, że inne kraje nie będą mieć w dupie tą wojnę.
  • Odpowiedz
@michaqal:

Jakby Rosja zaatakowała na Podlasiu to ja nie mógłbym tak sobie świętować w innym województwie,


Każdy tak może napisać. To jest dosłownie nic nie warte bo nie mogę tego potwierdzić ani zaprzeczyć.

Wy dosłownie marzycie żeby było to co chciałby osiągnąć Putin, czyli Ukraińcy żyjący w strachu, nie próbujący jakoś "żyć" i radzić w nowych realiach wywołanych przez tą wojnę tylko obsrani w norach czekali na kapitulację. Gratuluję.
  • Odpowiedz
  • 1
@advert: Ale po co te kalumnie i inwektywy? Nie da sie normalnie bez tej żółci? Ja tu pełna kulturka, nikogo nie obrażam i mi wyjeżdża jakiś dzban z mordą XD To nie jest normalne, udaj się do jakiegoś specjalisty, skoro nie umieć utrzymać ciśnienia napinaczu internetowy...

michaqal - @advert: Ale po co te kalumnie i inwektywy? Nie da sie normalnie bez tej ż...

źródło: miska

Pobierz
  • Odpowiedz
@michaqal: oho, już nie udawaj takiego zdystansowanego, skompromitowany ośle xD przeproś teraz za bycie przygłupem który nie ma zielonego pojęcia o rzeczywistości i kwestionuje zupełnie normalne zachowania i nie postuj już więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@advert: A właśnie, że nie będziesz mi mówił ośle co mam i kiedy postować i bede sobie kwestionował co mi sie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ty prostaku przeproś za bycie niewychowanym chamiskiem internetowym rzucającym się na bogu ducha winnych ludzi w internetach. Nie masz zielonego pojęcia o normalnym zachowaniu w rzeczywistości, kiedy sam wyskakujesz z mordą na jakiegoś anonka, który nie jest osamotniony w swoich
  • Odpowiedz
@michaqal: pluć na podludzi, którzy jeszcze powielają ruską narrację to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. a że nie mogę napluć na każdego z tych 71 tys. pelikanów, to przynajmniej na ciebie mogę.
szczególnie że brakuje ci minimum honoru żeby przyznać, że się zbłaźniłeś. zamiast powiedzieć "no #!$%@?, zrobiłem z siebie głupka, nie wiedziałem że to nie jest nic nadzwyczajnego, że mieszkańcy kraju w czasie wojny starają się życ normalnie" to
  • Odpowiedz
  • 0
@advert: lel jaką ruską narrację? już pośmieszkować nawet nie można z ukraińców, bo honor XD bo zaraz jesteś ruską onucą XD bo nie zasługujesz na szacunek XD bo jesteś tępa strzała XD a ukraińców to bronić i usprawiedliwiać za frajer, a na rodaka pluć to przyjemność i obowiązek XD i zamknąć się na argumenty, że kiedy liczy sie dobra zabawa i "normalne" imprezowanie w Beach Clubie to wojnę ma się w
  • Odpowiedz
@michaqal: beka, że ludzie to wrzucają jako dowód, że "wojny nie ma". Ale jak popatrzysz na proporcje lasek do typów, to okazuje się, że to owszem jest dowód, ale w druga stronę.
  • Odpowiedz
  • 0
@advert: Jedyne co moge przyznać i zrozumieć troche ukraińców, że to imprezowy naród, bo np. w samym Kijowie mają ponad 10 Beach Clubów z basenami, plażami i leżakami przy rzece, a u nas w Warszawie co? Bieda panie, bieda pod tym względem. La Playa, jakieś dwa Beach Bary z piaskiem i tyle... nudne barki, nudne schodki na bulwarach gdzie można tylko chlać browary albo goudę i potem nie ma gdzie załatwić
  • Odpowiedz
  • 0
@michaqal: beka, że ludzie to wrzucają jako dowód, że "wojny nie ma". Ale jak popatrzysz na proporcje lasek do typów, to okazuje się, że to owszem jest dowód, ale w druga stronę.


@SamiS: "jako dowód, że wojna jest" *fixed
ale ukry ją mają w dupie skoro próbują żyć normalnie i liczy sie dobra zabawa, imprezowanie w Beach Clubach a wojna? xuj z nią! nie teraz, bo sie musze opalić! Po
  • Odpowiedz
@michaqal: followuje paru ukraińskich żołnierzy na insta i może to cie zdziwi ale podczas rotacji chodzą po klubach, jeżdzą nad jeziora, baseny i dobrze sie bawią.
SZOK
  • Odpowiedz
@michaqal: przypominasz typow co podczas kryzysu imigranckiego dziwili sie ze refugees maja iphony i ubrania, bo im sie wydawalo ze jak ktos jest uchodzca to musi wyrzucic ubrania i zalozyc worek na ziemniaki i ochlapac sie blotem, bo tak wygladaja przeciez uchodzcy - facetka na polaku przeciez pokazywala filmy wojenne i tak tam bylo.

mozg by ci #!$%@? jakbys sie dowiedzial ze np. ktos w warszawie podczas powstania warszawskiego walil kloca
  • Odpowiedz