Wpis z mikrobloga

Jak tam #nieruchomosci #inwestycje #gielda ?
Where pompa? Obiecano taki #!$%@? na rynku, mialo mi rzadkie lecieć bo taki run na materialy i majstrow ze mi pieniedzy nie starczy, a tymczasem dzwonia do mnie kolejne ekipy chcac wejsc na robote bo akurat przypadkiem wszyscy mają wolne xD I tak ziomki dopiero od surowki ogarniaja, a juz chca wchodzic typy od dachu i tynkow, oraz typy od okien. Taka to sytuacja. Także ugułem wszystko jest w pyte w Polsce A. Oczywiscie dla inwestorow/budujacych domy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

" Dzień jak co dzień, dzień po dniu Wciąż się dzieje życia cud." xDDDD Jakoś bez pąpy. :( Where Pompa!!!!??
PanieAreczku - Jak tam #nieruchomosci #inwestycje #gielda ? 
Where pompa? Obiecano ta...
  • 12
@bandera: 1 000 000 do wprowadzenia. +- 100k. 290mkw total z garażem i poddaszem. Nie licze działki ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jak na Polskie standardy to taka półka średnio- wyższa. Posługując się nomenklaturą aut, poziom takiego audi A6 / bmw serii 5 . Czyli nie top, ale całkiem znośnie.
@bandera: znaczy, że przepłacasz. ¯\(ツ)/¯
Porotherm szlifowany, na klej, strop lany, dachówka braas, okna pcv (90k z montażem), murarze 75k pod dach. Do ssz w granicach 400k+ powinienem się zamknąć. Jak sie pobuduje to wrzuce na wykop realne dane z budowy, jakie byly koszty zeby ludzie sie nie dali je**ć.
@PanieAreczku ja buduję parterówke 100m i dzięki tej sytuacji udało mi się znaleźć niezła ekipę. wycenili fundament sciany nośne i wieniec na 50k, ja im powiedziałem 40k i się zgodzili.

całość do wprowadzenia nie przekroczę 400k za cały dom (dom w lipiennikach 2)

buduję 3km od Wrocławia, za te pieniądze mógłbym kupić słabej jakości kawalerkę z 1 pokojem ok 37m, przypominam buduję 100m...