Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z różową i mówiła mi, że jakiś typ jechał specjalnie do niej z Niemiec 1000 km… do tego wynajął jakiś aparatament za 2000 zł.Te social media tinder itd to mega niszczą rynek.Jak potem taka rozowa ma wejść w normalny związek skoro może sobie żyć na wypasie.

Dziewczyna ze wsi z takiego zadupia widać, że ma dobre serce ale zmanipulowana przez te social media jest.

#przegryw #rozowepaski #tinder #p0lka #zwiazki #blackpill
  • 16
  • Odpowiedz
Ja pienie co za czasy. Kiedyś to się dziewczę brało do parku na spacer, kawę, lody. Ja ze swoją różową na pierwszym spotkaniu byliśmy w parku i jedynie co kupiłem to dwie puszki coli. Teraz to niedługo trzeba będzie lot balonem wynająć albo lot samolotem i to nie byle jakim tylko f16 jak naprawdę zależy
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: No oczywiście, bo normalny związek to bycie z biednym, bezzębnym Janem, który nie ma nic do zaoferowania xD A jak facet coś z siebie da, poświęci się w jakiś sposób i zrobi coś wyjątkowego dla wybranki to przecież frajer, bo ruch@nie powinno się należeć z przydziału xD Leczcie się.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: was tinderówy to tylko peklować, najlepiej w samochodzie na pierwszym spotkaniu, bo z waszymi umiejętnościami lozkowymi 'za darmo' to uczciwa cena xD

Cieszę się że tak robiłem i nie wydawałem kasy więcej niż na paliwo 15km + ewentualnie 2 browary. Oproznienie jajek i next
  • Odpowiedz