Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Taka wieczorna rozkmina. Czy ktoś z was pamięta taki program w tv. Tele 5? TV5? może Puls. Jakiś taki mniej popularny. Dobre 15 może 20 lat temu. Gdzie dwie dziewczyny leżały na łóżku i gadały o jakiś #!$%@?. Program był po 22 i widzowie dzwonili ale one raczej nigdy się nie rozbierały do naga ale leżały w piżamie czy tam bieliźnie. Ktoś kojarzy?
#telewizja #pytanie #pytaniedoeksperta #seriale
  • 12
  • 0
@tamlinek nie nie. bardzo wątpię. to było takie mega niszowe. raczej nie do odnalezienia. na 90% puls albo tele 5. może Polsat 2?. Pamiętam że oglądałem na pc z karty do kablówki. to miałem w latach 1998-2006. Czytałem o Irku bielenikowi i on też często brał udział w grach tv. kiedyś to bardzo modne było xd a ja czasem je oglądałem. bardzo dawno temu. To na żywo na pewno. Było. Albo tak
  • 0
@tamlinek o kurcze. może to to ale na 90% nie. To było takie mało popularne. bez gości. tylko dwie babki i duże łóżko. Większość osób co dzwonila to mówiła pokaż dupę itd.
@Simfecstio: xlaski nie miały łóżka, sexplozji nie znam bo nie miałem rtl7, pozostałe dwa znane mi tytuły to landrynka i przytul. Więcej nie pomogę, ale dzięki za przypomnienie pięknych czasów o północy
  • 0
@tamlinek to były czasy po RTL 7. Pamiętam jak rtl 7 zamieniło się w TVN 7 ;) akurat jak oglądałem Dragon Balla. Wtedy jeszcze mnie takie rzeczy po północy nie interesowały ;) Dzisiaj mi się Irek wyświetlił i jakoś one mi się przypomniały. ogólnie te wszystkie programy telewizyjne. bardzo dużo było ukrytych kamer. Jakiś gier typu Hugo. Pamiętam jak była gra z Hugo na jakimś zagranicznym programie z inną mapa niż u
Telewizor nie miał pilota wtedy. Jak starzy przychodzili sprawdzić, czy nie zasnąłem przy włączonym tv i go wyłączyć, to nieraz landrynkę widzieli. A ja udawałem spanie. Teraz to nie ma czasów :D o grach też coś oglądałem, ale teraz tak bez szukania tylko Kazimierz Kaczor mi do głowy przychodzi
@Simfecstio: po Twoim opisie, bo kiedyś to w tv widzialem xd jakos zapamietalem nazwę. Pogooglalem, żebyś Ty nie musiał, bo nie byłem pewny, czy się nie jeblem z tytulem no i wyskakiwały mi jakieś teksty o wanilii xd doprecyzowałem i sie udało. One się tam - z tego co pamiętam - zmieniały.