Wpis z mikrobloga

Uwaga będzie kontrowersyjnie: #baldursgate3 jest na pc bardziej zbugowany niż #cyberpunk2077 . Mowie to po podobnym czasie spędzonym przy obu tytulach, czyli ok 35h i grze bezpośrednio po premierze. Miałem już 3 sytuacje gdzie musiałem wracać do wczesniejszego save, bo skrypt zadania nie zadziałał. Postacie kilka razy pojawiły się losowo bez ciuchów w cut scenkach, na początku beka, ale potem zaczęło #!$%@?. Czasem postacie się zawieszają przy skakaniu, tj trzeba ich ręcznie po kolei wysterowac, mimo, że mają dużo miejsca do łądowania. Jednak mimo wszystko polecam nadal, bo ilość pracy jest naprawdę ogromna i uważam, że 200 zł za taki produkt to naprawdę mało. Po prostu ciężko jest robić duże produkcję bez błędów, ot co
  • 9
@heater gram w to już kilkanaście godzin i jak dotąd zero bugów, nie wgrywałem żadnych patchów bo siedziałem na steam offline by różowa sobie stray przeszła.
Sporo bugów, szczególnie jak się gra na coopie, ale w early access było ich dużo więcej. Nic szczególnie psującego zabawę nie spotkałem (podobnie zresztą jak w cyberpunku).
@heater i ja uważam że CP był bardziej zbudowany.
W BG3 nic mi się nie wykrzaczyło do tej pory.
Dla mnie CP jest synonimem hooyni ostatecznej i wydymania graczy na hajsy. Totalnie nie poważne jest wydawanie takiego niedokończonego gniota.
Natomiast BG3, do tej pory sam miód i malina :D
  • 0
@scaryguyy: @scaryguyy: to juz 4, do tego nie moge odpalic gierki przed sprawdzeniem spojnosci plikow. Jestem w akcie 3, 70% ksiazk, listow etc po otwarciu ma zawartosc '[]', cos tlumaczenie nie siadlo. Plus w 3 akcie gra chodzi bardzo slabo, o ile wczesniej nie mialem zadnych problemow z wydajnoscia, tak teraz mam spadki do jakichs 30 fps na oko. Do tego dziwi podzial mapy w 3 akcie, loadingi sa dlugie,
heater - @scaryguyy: @scaryguyy: to juz 4, do tego nie moge odpalic gierki przed spra...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-13 145247

Pobierz