Wpis z mikrobloga

Mirasy mieszka może ktoś w Warszawie w bliskiej odległości od Okęcia? Chciałbym się dowiedzieć jak bardzo uciążliwe są samoloty i hałas. Wiadomo, że słychać ale interesuje mnie to czy aż tak, że się szyby trzęsą czy normalnie do przyzwyczajenia się xd #warszawa #mieszkanie #okecie
  • 12
  • Odpowiedz
@Jakubek12: Opacz kolonia, przy samym wkd. Z podwórka liczę nity na budzie gdy jest ładna pogoda. Według mnie poziom #!$%@? jak obok tramwaju pod oknem. Głośno, alenorzez chwile, i glownie przycotwartych oknach. Przy zamkniętych nie słyszę.
  • Odpowiedz
@Jakubek12
rozważałem mieszkanie na Ursusie (i to dość daleko od korytarza).... wystarczyło mi spacer po okolicy i Ci powiem że bardzo je słychać.
Czy można się przyzwyczaić.. no tak. Jakoś ludzie tam żyją.
  • Odpowiedz
bliskiej odległości od Okęcia?


@Jakubek12: Są dwie różne kwestie. Jedno to być faktyczne blisko. Pracuję na samym Okęciu i czasem jest bardzo dużo hałasu. Zupełnie inna sprawa to nawet wcale nie blisko ale pod ścieżką podejścia jak właśnie Opacz/Ursus czy rzadziej południowe Szczęśliwice, Wola, i tam też będzie słychać, czasem głośno. Wiem bo tam z kolei mieszkam ʕʔ
Ale jak wspomniano, za zamkniętymi oknami problemu nie ma,
  • Odpowiedz
@teperkov wystarczyło że jak zmieniają korytarz i przesuwają na inną dzielnicę to zaraz na FB raban że okecie głośno i trują #chemtrails
(ale to dowodzi jak bardzo przeszkadzają samoloty jeśli ich nie masz ma co dzień)
  • Odpowiedz
rozważałem mieszkanie na Ursusie (i to dość daleko od korytarza).... wystarczyło mi spacer po okolicy i Ci powiem że bardzo je słychać.


@Poldek0000: Korytarz korytarzem ale doszły mnie słuchy, że duża część samolotów latająca nad ursusem lata poza wyznaczoną ścieżką. Kompletnie na tym się nie znam ale podobno ktoś ma w planach to zgłosić do odpowiednich służb, że samoloty robią sobie jakiś skrót. Ile w tym prawdy niestety nie wiem
  • Odpowiedz
@Jakubek12: Jak to okolice kłobuckiej itd to moim zdaniem tam jest raczej problem z dojazdem (powodzenia w przebijaniu się przez mordor rano) niż samolotami
  • Odpowiedz