Wpis z mikrobloga

  • 3
@lubie_milfy są ludzie wstępujący do społeczności klubów piłkarskich, są ludzie pod tagiem #przegryw, są ludzie chodzący na gangbangi, są też ludzie z mensy gdzie może ktoś pozna kogoś z kim pogada na podobnym poziomie.
Niektórym często ciężko się porozumieć w różnych środowiskach i znaleźć podobnych sobie.

Zresztą samo to że musisz się zastanawiać zawsze jaki to typ człowieka tam wstępuje jest dość prymitywne. Bo to jest bardzo łatwe jaki typ człowieka
  • Odpowiedz
nie myl inteligencji z mądrością - gdybyśmy byli mądrzy, to nie siedzielibyśmy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@glina_zwalowa: dokładnie, ja to np. jestem mądry, ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem.
Uczyłem się obserwując życie, paląc jointy i tak dalej. Sam się uczyłem. I na tym polega cała różnica.
Nie potrzebuję książek, ani szkoły.
Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyję.
Gdybym więcej czytał albo poszedł
  • Odpowiedz
@Cynamonowy_pirat: Test na inteligencję polega tu na zapisywaniu się do Mensy. Jeśli się zapiszesz, to oblałeś.
Będziesz płacił wpisowe i składkę członkowską, w zamian za "zaszczyt" chwalenia się, że tam należysz.
To taki sprytniejszy test online "wyślij SMS aby poznać wynik". Tylko beneficjent inny.
  • Odpowiedz