Wpis z mikrobloga

@shmatshiage: przyznam, że przed wojną myślałem, że banderyzm jest na ukrainie raczej mało popularny, jest w odwrocie, a przez wojne do sieci trafia masa zdjęć z różnych części ukrainy i okazuje się wręcz przeciwnie, żołnierze biegają z przypinkami upa, na budynkach wiszą flagi upa, na cmentarza powbijane flagi upa w groby poległych. Także zawsze można pogorszyć opinie :D
@malinq za długo jestem na tym portalu żeby przejmować się zdaniem baranów podanych na propagandę. Tylko nie czytaj moich komentarzy pod wpisami o Rosji bo ci sie mózg zewrzeć moze a nie chcę miec nikogo na sumieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@printf: Tak sobie tłumacz świat, jak dzięki temu się nie moczysz w nocy :*
Patrioci plują na ciebie i tobie podobnych i nie przejmują się ruską propagandą, bo ważniejszy jest interes Polski. Deal with it.
@Urko_connection: może i kłamią, ale w słusznej sprawie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patrioci plują na ciebie i tobie podobnych i nie przejmują się ruską propagandą, bo ważniejszy jest interes Polski. Deal with it.


@aegispolis: a normalni ludzie plują na ciebie bo wycierasz sobie mordę polskim patriotyzmem przy rzeczach będących tylko w interesie obcego kraju
zostałeś już wyjaśnion


@Rad-X: Lol, wy powaznie żyjecie w jakimś innym świecie xD

W sumie moja wina, że jeszcze próbuję czasem z szurami gadąć. A ci, co jeszcze przy tym zostali, to przeciez po prostu nie mają zdolności intelektualnych, by pewne rzeczy zrozumieć, przykra sprawa. I to tak już grubo, na progu debilizmu musi być. Oby się ktoś tobą zajął! A tymczasem zaznaczam, bym cię więcej z normalnym nie pomylił