Wpis z mikrobloga

@resource_1337: nie chciałbym pisać wprost, że nie byłbym bardzo zdziwiony jakby właściciel rzeczywiście w ten sposób odpisywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lepiej jest jechać do Zielonek wg. mnie niż szukać dobrej ryby w okolicy OPNu. Chyba że przychodzi mi na myśl jeszcze Restauracja pod Bocianem w Ojcowie gdzie można zamówić pstrąga, też polecam.
  • Odpowiedz
@resource_1337: Polecam "Pstrąga Ojcowskiego", testowane wielokrotnie, choć ostatnio ze dwa lata temu. Zwykła budka na otwartym powietrzu, obok miejsca do siedzenia, stoły, leżaki i staw po którym można sobie popływać ich łódką. Nie jest to restauracja ale okoliczności przyrody są tam bardzo fajne. Mają własną hodowlę i naprawdę dobre grillowane oraz wędzone pstrągi. Restauracje w Ojcowie raczej omijam szerokim łukiem. Zupełnie inna sprawa, że Ojców coraz bardzo zasrany jakimiś losowymi
  • Odpowiedz
@resource_1337: Zawsze mnie śmieszą przygrywy wykopki, które wchodzą jak tsunami szamba na wizytówkę i masowo wystawiają 1 dopisując losowe bzdury. Zacznijcie żyć albo przestancie.
  • Odpowiedz
@resource_1337: Właśnie z ciekawości sprawdziłem tą "Tawernę Skipper" - przecież to jest restauracja w samym centrum Zielonek, więc z Ojcowem ma bardzo mało wspólnego. Parę kilometrów dalej masz już Kraków i masę dobrych miejsc do wyboru. Moja rada, albo idźcie jeść gdzieś w samym Ojcowie, dla klimatu, albo znajdź jakąś fajną knajpę z rybami w Krakowie.

W Zielonkach "Malinowy Anioł" jest całkiem ok, mają dobre jedzenie w stylu domowym, bez
  • Odpowiedz
  • 2
@DjWladek ja też nie popieram takich akcji, sam z resztą nie wystawiłem żadnej "fejkowej" oceny, bo tam nie byłem (i raczej nie będę, bo jeśli właściciel ma czelność wrzucać takie odpowiedzi, to może to być nawet restauracja z gwiazdkami Michelin, a i tak nie pójdę).

Szacunek do ludzi (a zwłaszcza klientów) to podstawa.
  • Odpowiedz