Wpis z mikrobloga

@Pan_Szeryf w Stanach przyjmuje się wszystko co obchodzi to ich prawo o wykazie substancji zakazanych, stąd też dawny boom na PH czy sarmy których na liście długo nie było

W PL prawo wszystko traktuje jednakowo więc nikt normalny się na tym nie skupiał tylko brał sterydy

masz masę skutecznych substancji


daj przykład, bo wszystko ma jakieś haczyki jak choćby GW i te ich badania z nowotworami

nie jest i nie będzie skuteczna
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon:

w Stanach przyjmuje się wszystko co obchodzi to ich prawo o wykazie substancji zakazanych, stąd też dawny boom na PH czy sarmy których na liście długo nie było


Ale mówiłem żebyś mi podał top trenera bo każdy którego znam od początku mówił że sarmy nadają się jedynie do kosza
Boom był (i nadal jest) wśród nastolatków które boją się zastrzyków

daj przykład, bo wszystko ma jakieś haczyki jak choćby GW
PanSzeryf - @TowarzyszPawulon:
w Stanach przyjmuje się wszystko co obchodzi to ich pr...

źródło: screen

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pan_Szeryf

żaden 'top trener ze stanów' ci nie powie co faktycznie brać za jakieś śmieszne pieniądze

czy reklamowali sarmy i PH, nie wiem wszyscy celebryci w stylu more plates more dates czy Doucette to robili więc nie byłbym zaskoczony gdyby i oni to robili

boom nadal jest wśród nastolatków które boją się zastrzyków


już nie ma skoro zdobycie mety jest tak samo trudne a kosztuje 5x mniej

choćby peptydy


bo większość peptydów
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon:

żaden 'top trener ze stanów' ci nie powie co faktycznie brać za jakieś śmieszne pieniądze


Nikt nie da ci gotowego protokołu za darmo. J3U kosztuje +1000$, godzina z top trenerami to +300$ za godzinę. Ale już taki dostęp do EvilGSP czy VCM kosztuje ~50$ za miesiąc, masz różne strategie marketingowe. Dodatkowo często na filmach, podcastach, Q&A uchylają rąbka tajemnicy i tak powili składasz wszystko do kupy (łączysz kropki) tylko są
  • Odpowiedz
@Pan_Szeryf ja uważam że wszystko to co się mówi nie właśnie za 300$+ to można włożyć między bajki, w myśl zasady że za darmo to tylko na dyskotece można bułe wyłapać

napisałem że BPC scamem nie jest ale to działanie tworzenia nowych naczyń krwionośnych w kontekście raka jest bardzo niebezpieczne, sterydy takiej właściwości nie mają, zresztą cała rodzina pochodnych dht (poza może anapolonem) i halotestin w medycynie była historycznie używana do leczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon:

ja uważam że wszystko to co się mówi nie właśnie za 300$+ to można włożyć między bajki, w myśl zasady że za darmo to tylko na dyskotece można bułe wyłapać

Tylko że i tu i tu mówią to samo tylko w kursie za 300$+ masz to skondensowane. Wiem bo miałem dostęp do kursów za +300$ (nawet za nie nie płacąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Płacąc skracasz
  • Odpowiedz
@Pan_Szeryf

jak to omega 3 nie jest stosowana jest przecież tylko że nie na receptę

a badania nad lekami nie są prowadzone tylko prywatnie ale też przez państwowe instytucje, a wiedząc jakie silne jest lobby lgbt, to na pewno znaleźliby pieniądze żeby przebadać substancję wspomagającą zmianę płci

2-3 g total? przecież tyle to amatorzy lecą xD 750mg teścia, deki bolda mastera to już jest 3g xD

Munzer gdy zmarł prawie 30 lat
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon:

1/10 lekarzy może coś wspomni o omega, nikt nie przepisze ci tego abyś ją przyjmował tylko od razu przepiszą statyny (nie żeby statyny były złe, nie jestem szurem). Żaden na pewno nie zaleci ci samego omega 3 bo nie mają tego w protokole a jak już mają to gdzieś koło zalecenia "dieta i trening" o którym też nie wspominają (głównie dlatego że nikt się do tego nie stosuje)

a badania
  • Odpowiedz
@Pan_Szeryf

ten sam co pisał że estrogen obciąża serce i nerki


a jak masz estro kilka razy norma to nie obciąża? choćby za sprawą ciśnienia

wgl słowo edukator brzmi jak jakieś lgbt XD


co do zaleceń omega przez lekarzy mój od praktyk zalecał, tylko że wiadomo że omegi nie daje się babci z rozrusznikiem i miażdżycą, tylko komuś w miarę zdrowemu
  • Odpowiedz
@Pan_Szeryf estro ponad widły nie zwiększa igf z hgh to wniosek z weterynarii, gdzie się obecnie świniaki tuczy estrogenem

estrogen 80 to jest dwa razy ponad normę, więc nie wiem do czego pijesz w wartościach w widełkach może działa tak, a o smalcu też jest to oczywiste ale oczywiście amerykańscy eksperci lubią przedstawiać wszystko inaczej niż się kiedyś uważało by się wyróżnić, spróbuj zejść do body fatu ze sceny kulturystycznej wcinając 60mg
  • Odpowiedz