Wpis z mikrobloga

@Mysiekpysiek obdarcie z człowieczeństwa ze tak sie osmiele rzec, albo moze i nawet uczlowieczenie do poziomu krytycznego, poza granicami smaku. obdarcie z filtra iluzji grzecznosci, przynajmniej w ynternetach. Mysiek, nie kazdemu chce sie bawic w udawanie jak najnormalniejszego, na sile wpasowywac sie w kanony terazniejszosci
@thighslapper0: I od razu trzeba iść w skrajność? Nie możesz mówić "Kochanie, daj mi chwilkę na przygotowanie się/odświeżenie" tylko walisz z bomby "Muszę się wysrać!"?
Twoje tłumaczenie to tylko wymówka przed kulturalnym, cywilizowanym zachowaniem. Za dużozo wysiłku to kosztuje czy co?
@Mysiekpysiek eee tam, my podobni jesteśmy w tej kwestii prosto z mostu. Nie przeszkadza nam krecenie chałki w swojej obecnosci ( ͡º ͜ʖ͡º) jedno na kiblu drugie pod prysznicem. tak jest szybciej i wygodniej. po co mam mu wierszyki ukladac "moj najmilszy najukochanszy, krecik puka stuka, na imie mu barabasz, musze meczennika bozego uwolnic, zechciej poczekac na mnie albowiem puzon bedzie oprozniany"
nas to nie brzydzi po