Wpis z mikrobloga

@amath akurat nie jechalem pod spalanie ale pod ograniczenia predkosci. Nie usmiecha mi sie placic mandatow w euro a z ostatniej wycieczki przyszly dwa zdjecia z fotoradarow z Austrii bo dziady nie oznaczaja :)
@Kuriozal: Dziwne. W bmw nawet jak masz sam m-pakiet to zegary mają znaczek i obrotomierz ma chyba kolory M na okręgu.

To powiem ci że jak na moje 300 koni w i30N to mało spaliłeś xD

Jak jechałem do Włoch na full luzie i na limicie to miałem chyba 7.7, a mówię o 2.0 R4 w trybie eco xD
@cwlmod no w poprzedniej rs3 byl wielki znaczek na zegarach. Tutaj po prostu dodali sportowy motyw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No ja tez sie zdziwilem ze tyle spalilo, pierwszy raz po zatankowaniu widzialem 700km zasiegu gdzie zwykle nie widuje powyzej 500.

Zazdro wydechu w i30n, cos srogo poczarowali tam zeby ominac unijne ograniczenia
Zazdro wydechu w i30n, cos srogo poczarowali tam zeby ominac unijne ograniczenia

@Kuriozal: A dziekuję, dziekuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żal mi tych rs3 bo przecież ich silniki był słynne za cudowne brzemienie to je wykastrowali :/
@cwlmod silnik nadal slychac ladnie, wydech wykastrowany. Ale nadal turbo tragedii nie ma, pierdziec pierdzi. Chociaz mogloby byc glosniej jak juz klapki sie otworzy.
@Kuriozal: Pamiętam, jak a45s jak wyszło w 2019/2020 roku to miało najbardziej kosiorny wydech ze wszystkich R4. Fajny basowy pomruk i fajne strzały.

W 2020 przyszły nowe normy - teraz to jest odkurzacz albo hybryda toyoty :/

Mam znajomego, który jeździ M135i (tym nowym) i był mega wkurzony jak zamówił auto ale przez pandemię się opóźniło i zrobili je według nowych norm :/
@chuckmls: W zwykłych autach jak pozamykasz wydechy i jedziesz na niskich obrotach to prawie nic nie słychać. Jadąc dużym V8 cały czas słyszysz szepty z wydechu - "dej wincyj miodu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuriozal: zgadza się z spalaniem z dystrybutora? Cosik mało mi się widzi, może ze większość trasy było do 100km/h a nie 130km/h autostrada. Przy trasie i 130-140km/h wszystkie samochody niskie podobnie palą, no może Mustang 5.0 ciut więcej