Wpis z mikrobloga

@L3gion: wszystko fajnie pięknie póki rachunek za prąd nie wjedzie na pełnej k.wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, wiem że jestem adwokatem diabła, po prostu nie żyjemy w czasach najtańszej energii elektrycznej.
A zwycięstwo wydajnościowe tego konkretnego Radka nad tym konkretnym Geforcem jest tak oczywiste że mi by się nawet nie chciało o tym filmiku lepić...
Pobierz purrminator - @L3gion: wszystko fajnie pięknie póki rachunek za prąd nie wjedzie na p...
źródło: power draw
Tak, wiem że jestem adwokatem diabła, po prostu nie żyjemy w czasach najtańszej energii elektrycznej.


@purrminator: Pytanie ile jest osób które grają tyle godzin miesięcznie by rachunek był zauważalnie wyższy.

A zwycięstwo wydajnościowe tego konkretnego Radka nad tym konkretnym Geforcem jest tak oczywiste że mi by się nawet nie chciało o tym filmiku lepić...


Właśnie chodzi o to że w normalnych czasach 4060 Ti powinien być tak samo wydajny, o ile
wszystko fajnie pięknie póki rachunek za prąd nie wjedzie na pełnej k.wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@purrminator: bez przesady, nawet zakładając, że ktoś gra 10 godzin dziennie codziennie, to jest 45 kWh różnicy miesięcznie. Nawet jak ktoś 10 godzin dziennie siedzi przy komputerze, to nie ma siły, że tyle czasu GPU jest wyżyłowane. Mówimy więc realnie, dla "przeciętnego" gracza, grającego powiedzmy 4h dziennie z pełnym wykorzystaniem GPU,
@L3gion: @Drmscape2 kajam się, komentarz pisałem bez przeliczeń na kWh i sprawdzenia ceny kWh w Polsce, macie rację.

w normalnych czasach


@L3gion: normalne czasy już były, to se ne vrati ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko stoi na głowie, raptem wczoraj widziałem jak na FB Sabrent chwalił się wprowadzeniem do oferty dysku M.2 do PS5 w cenie... dwóch sztuk PS5 xD
Kiedyś szedłeś do sklepu i wiedziałeś
@purrminator: Ta roznica przy graniu 10h dziennie (nikt raczej tyle nie gra na 100% wykorzystaniu gpu) wyjdzie okolo 35zl miesiecznie. Jesli ktos ma problem z takim wydatkiem to nie powinien kupowac karty za kilka tysiecy zlotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)