Wpis z mikrobloga

Właśnie kończę drugie podejście do #breakingbad i fajnie było wyłapywać te wszystkie smaczki, których nie widziało się przy pierwszym podejściu. Pinkman chyba jedna z najbardziej tragicznych postaci serialu o ile nie najbardziej tragiczna, na każdym kroku manipulowana przez "diabła" jak sam określił Walta. Fenomenalny serial, już czuję zbliżającą się depresję poserialowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście mogę ruszyć z Better Call Saul którego jeszcze nie widziałem. Pozdrawiam wszystkich fanów tego wybitnego dzieła.
  • 4
@MajorParowa jak obejrzysz Better Call Saul to polecam Mr Robot nawet jak już oglądałeś cały serial to oglądanie go drugi raz pozwala wyłapać rzeczy których nie zauważyłeś za pierwszym razem a prowadziły one do jakiegoś twistu fabularnego. Jak próbowałeś oglądać Mr Robot i nie obejrzałeś go do końca to lepiej spróbuj jeszcze raz i obejrzyj do końca gdyż to jeden z tych seriali który można prawidłowo ocenić dopiero po obejrzeniu całości. A
@MajorParowa: Panie, jak Pan nie widziałeś Better Call Saul, to jeszcze nawet nie wiesz czym jest prawdziwa depresja poserialowa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Btw. z jednej strony manipulowany przez "diabła", ale z drugiej gdy Walt grzecznie uczył chemii w szkole, to Jesse już dawno śmigał z działkami po ulicy i zdobył street credit jako Cap'n Cook. Gdyby Jesse był dobrym uczniem i obywatelem, nie poszedł w złe
@johnblaze12345: El Camino w odniesieniu do BB niestety tylko przeciętne, wcisniety na siłę Walt i Mike. Pete i Badger jak najbardziej pasowali, Todd ładnie upasiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Scena gdy po zakopaniu sprzątaczki Pinkman wyciąga broń z Chevroleta, a Todd przekonuje go pizzą i zimnym piwkiem dla mnie osobiście to jakieś kuriozum, zważywszy na fakt, że w finale BB Jesse dusi Todda bez mrugnięcia okiem.
Duży