Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady kogoś mądrego, bo mnie ch#j zaraz strzeli. Ściągnąłem sobie #wiedzmin3 na #ps5 z katalogu gier (mam ja zawarta w abonamencie), bo nigdy w nią nie grałem. Zainstalowałem, odpaliłem i jednym ciągiem 9h fabuły poleciałem z wszystkimi misjami pobocznymi.

Wyłączam grę, patrze a ja gram w wersje na #ps4 - #!$%@?@ wybierałem ps5 na 100%, a i tak wjeb@la się wersja na ps4. Mówię, #!$%@?, dołożę ta aktualizacje i będę grał dalej. Taki ch#j - można wybrać tylko nowa grę w wersji na ps5. Przecież to #!$%@? jest. Wydawało mi się, ze będzie to traktowane jaki aktualizacja, a nie „nowa gra”.

Wie ktoś może czy da się jakoś przenieść te zapisane stany gry? Bo nie ma opcji, ze będę od nowa zaczynał, a jednak wolałbym grać w wersje na ps5…

#wiedzmin #gry #playstation
chozi - Potrzebuje porady kogoś mądrego, bo mnie ch#j zaraz strzeli. Ściągnąłem sobie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@chozi jesli nie mozna bylo przeniesc sejwow z wiedzmina do wiedzmina goty na tej samej generacji to tym bardziej nie da sie z ps4 na 5... graj od nowa. i tak przejdziesz ta gre jeszcze ze 2 razy cala ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@chozi w wersji na ps4 logujesz się na konto gog, robisz nowy zapis, wyłączasz, włączasz ps5, logujesz konto gog, wczytujesz save I bzikasz. #!$%@? ale działa. Potem wersja ps4 do kosza
  • Odpowiedz
@chozi: To jest właśnie #!$%@? polityka SONY, na Xboksie masz "Smart Delivery", które automatycznie, jeżeli tylko istnieje, wrzuca najnowszą aktualizację do najnowszej wersji najwyższej generacji konsoli, którą posiadasz. Ja tak samo ograłem na PS5 Disco Elysium w wersji na PS4, a po przejściu całej gry zauważyłem aktualizację do PS5... ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Smartek No ja w szoku byłem, ze instaluje na ps5 grę, która ma wersje na ps5 i ps4, a z automatu jest wybrana ta na ps4. To z automatu powinno być ustawione na system, na którym to instalujesz o ile taka wersja gry istnieje…
  • Odpowiedz
  • 1
@Zderzaczek sprawdziłem teraz - udało się! Nie wspomnę już o tym, ze umiejscowienie w menu logowania się do Goga na PlayStation to jakiś nieśmieszny żart. Do łba by mi nie przyszło, ze będzie to w miejscu „moje nagrody” :/
Tak czy inaczej dzięki wielkie za pomoc!
  • Odpowiedz
@chozi baw się dobrze. ( ͡ ͜ʖ ͡) nawet sobie nie wyobrażasz jak kląłem na cdp przy przenoszeniu sejwow. I jeszcze Szwagier na kompie gra na moim koncie goga i co, te sejwy też się mieszają no ale to akurat dobrze, bo grasz na czym chcesz ten sam zapis
  • Odpowiedz