Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem jednocześnie przegryw i wygryw. Zawsze miałem styczność z normikami i wygrywami, zapraszany na urodziny i imprezy słowami "Jak chcesz to przyjdz", ale lepsze to niż nic, w towarzystwie nie czułem się źle traktowany. Moje koleżanki od jakiegoś czasu przyprowadzały dziewczynę moich marzeń. Urzekła mnie tym, że nie reagowała na alpha samca grupy. Koleś jak z 365 dni, niby badboy ale był w porządku dla ludzi. Ciągle kogoś zaliczał i przy nas podbijał do tej dziewczyny. Dopóki nie rzuciła w jakiejś grupowej rozmowie, że nigdy by się nie przespała z kimś, kto miał 3< kobiety na koncie. Zlooksmaxowałem ile mogłem, wyszedłem ze strefy komfortu i zacząłem do niej podbijać ja. Po pół roku byliśmy parą. Teraz muszę walczyć z zazdrością, gdy na każdym wyjściu normiki i chady do niej podbijają. Ignoruje ich i mówi im wprost, że z nimi nie będzie nawet jak zostaną ostatnimi facetami na ziemi, a potem ostentacyjnie mnie przytula. Wszyscy wtedy myślą, że jestem kimś, zaklepałem taką laskę. Pewnie ogień w łóżku. No i tutaj smutna prawda - partnerka rzadko chce uprawiać seks. Na początku jakoś się przyzwyczaiłem do 1x na tydzień/dwa, ale teraz już minęło kilka miesięcy. Czuję się jak oszust, gdy jesteśmy między ludźmi. Jest idealna, ale ta strefa łóżkowa ryje mi banię. Mam duże potrzeby, ale to ukrywałem, żeby nie postrzegała mnie tak źle jak alfa samców z grupy. Nie wiem, jak delikatnie poruszyć ten temat, żeby jej nie stracić i żeby np. brała coś na podniesienie libido. Wiem z zaufanego źródła, że zerwała ze swoim exem gdy powiedział jej, że jest niezaspokojony. Jeśli ze mną zerwie, to mogę stracić całą grupę przyjaciół, bo ona jest teraz pewnym spoiwem, a ja nadal jestem tym o którym mówią "niech wpadnie jak chce".

#rozowepaski #seks #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: Dieta sport, brak stresu odpoczywanie/spanie robi libido +-psycholog czy coś jej tam nie siadło w banie a może ma po prostu genetycznie niskie libido Tak czy inaczej 2x na tydzień jak nie jesteście starzy raczej nie powinno być problemem możesz pogadać o tym z seksuologiem

Jeśli nie zabiega o Ciebie nie wychodzi z inicjatywą seksu spotkań randek, to jesteś prawdopodobnie na przeczekanie ale to może być też skutek problemu z
@mirko_anonim pogadaj z nią delikatnie
zapytaj, co sprawia jej przyjemność, czego by chciała spróbować

nie mów, że jesteś niezaspokojony
już lepiej, że ona Cię tak kręci, że... coś wymyślisz

zainicjuj coś, może masaż, rozgrzej atmosferę
tylko subtelnie

niech ona sama chce
na pewno nie proś i nie traktuj jak nakładkę na penisa
Mam duże potrzeby, ale to ukrywałem, żeby nie postrzegała mnie tak źle jak alfa samców z grupy.

Nie wiem, jak delikatnie poruszyć ten temat, żeby jej nie stracić i żeby np. brała coś na podniesienie libido.
Wiem z zaufanego źródła, że zerwała ze swoim exem gdy powiedział jej, że jest niezaspokojony.

@mirko_anonim Jesteś debil. Od początku wiadomo jakie laska ma priorytety i nie jest nimi seks, a potem płacz, że seksu mało.
Anonim (nie OP): Nie chciała samca alfa bo samiec alfa chce się ruchać. Wybrała Ciebie z nadzieją, że dasz jej żyć a nie ciągle będziesz dźgać pindolem.

Dla mojej żony sex też mógłby nie istnieć, mimo to układa nam się idealnie nawet w łóżku. Co prawda 90% zbliżeń jest inicjowanych przeze mnie ale zawsze dobrze się bawimy ;)

Pisząc, że masz duże potrzeby tak naprawdę piszesz, że jesteś facetem. My jesteśmy
Anonim (nie OP): > >Pisząc, że masz duże potrzeby tak naprawdę piszesz, że jesteś facetem. My jesteśmy do tego żeby coś upolować i poruchać.

To jak często z żoną się seksisz? Niektóre tylko udają, że nie mają potrzeb, aby facet ciągle im usługiwał. A niektóre będą idealne poza łóżkiem, nie dają facetowi usługiwać, ale do łóżka nic nie przekona.

Anonim (nie OP): > Nie wiem, jak delikatnie poruszyć ten temat, żeby jej nie stracić i żeby np. brała coś na podniesienie libido

Dlaczego ma faszerować się jakimiś lekami czy hormonami, żeby podnieść swoje libido? Zakładając, że zawsze miała niskie libido i jest to dla niej stan naturalny, który jej nie przeszkadza. Dlaczego specjalnie ma to zmienić?