Wpis z mikrobloga

Wykopki co byście zrobili na moim miejscu?

Poznałem dziewczynę, z twarzy ładna, fajnie się rozmawia, myślę, że inteligentna.

Ma dosyć ładną figurę, no ale - przydałoby się jej zgubić z 5-10 kg. Podobają mi się tylko szczupłe kobiety, nie mam na to wpływu. Sam jestem szczupły, staram się być aktywny fizycznie.

Namówić kulturalnie na aktywność fizyczną? Olać temat?

Wspomnę jeszcze, że rozmawiałem z kilkoma szczupłymi laskami ale tępymi jak dzwon to od razu sobie odpuszczałem.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 17
@DuzyOgurek: Myślę, że na samym początku znajomości nie masz prawa od niej tego oczekiwać i bierzesz to co jest. Może z czasem trwania znajomości/związku zainspirujesz ją i zmieni swój styl życia.
@DuzyOgurek: doszlifowany diament zawsze będzie lepszy niż byle chuda szkapa z wybujałym ego, o ile zrzuci, zapytaj otwarcie czy ma świadomość tego jak wygląda, bez #!$%@?, to ważne bo np. jesteś estetą
@DuzyOgurek: Może spróbuj ją zachęcić do wspólnego uprawiania sportów np. rower, hiking, pływalnia lub coś innego. Twoje obawy nie są całkowicie odrealnione ponieważ nie oszukujmy, się większość ludzi im jest starsza tym bardziej zaniedbuje aktywność fizyczną, a to może bardzo mocno odbić się w przyszłości na zdrowiu. Dlatego jeśli teraz ma zbędne kilogramy przy obecnym stylu życia to prawdopodobnie w przyszłości można się spodziewać raczej dodatkowych kilogramów niż ich ubytku. Jeśli
bo nawet jeśli teraz by schudła, ale później z niezależnych od niej przyczyn by przybrała (nie ważne, czy potem by to znowu zrzuciła) to albo byś jej robił przytyki na tym tle, albo byś ją rzucił.


@moll: skąd ten debilny wniosek?
Namówić kulturalnie na aktywność fizyczną? Olać temat?


@DuzyOgurek: nie namówić tylko zaproponować. gwarantuje, że dziewczyna będzie dobrze wiedziała o co chodzi jeśli tylko zaproponujesz chodzenie na siłownie lub zdrowszą diete. tak na prawdę nawet nie musisz zaczynać kontrowersyjnych tematów, bo jej reakcje i odpowiedzi dadzą ci cały obraz sytuacji:

- jeśli dziewczyna przyjmie twoją propozycję, będzie entuzjastyczna, nie strzeli focha i ogólnie bedzie nastawiona pozytywnie na zmiany, to możliwe ze ma