Wpis z mikrobloga

Czy warto po ponad dekadzie przerwy zagrać ponownie w WoW (World of Warcraft)? Nigdy nie grałem na oficjalnym serwerze, zawsze były to serwery prywatne. Zazwyczaj grałem healerami (paladyn, szaman, priest), swoją grę zakończyłem na serwerze Hellground TBC. Myślałem o powrocie i rozpoczęciu gry na oficjalnym Wrath of the Lich King Classic. Czy ktoś w to jeszcze gra? Czy uważacie, że jest sens się w to bawić? Czy warto rozpocząć grę z myślą o klasie leczącej w PVE? Oglądając kilka filmów zauważam, że sporo się zmieniło od czasów TBC, a paladyn jest uważany za najlepszego helaera, pomóżcie podjąć wybór, podzielcie się swoim zdaniem ¯\(ツ)/¯

#worldofwarcraft #wow #blizzard
  • 13
@Hanslik: ogarnij sobie jakiś sport. Przyjemne i pożyteczne, dla zdrowia dobre. Mówię to bo sprawdziłem na sobie gry i sport. Gry są jak kamień przywiązany do nogi gdy staczasz się na dno
  • 0
@najciemniej: @Endoproteza69 @TenTypModzel Dzięki chłopaki za odpowiedzi. No tak to jest, że na sporcie zęby zjadłem, ze sportu doktorat zrobiłem, ciągle jestem w jakieś presji i kombinuję sobie nad czymś, co pozwoli mi się odseparować od wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś już późno, jeśli nie minie jutro czy po jutrze to może spróbuję. O diablo czy baldurs gate też już myślałem. Nawet mam PS5, na którym
@Hanslik też miło wspominam rajdy w wowie kupa znajomych i zarywanie nocy. teraz prawie 40 na karku, próbowałem wrócić ale to już nie to co kiedyś. Wolę postrzelać w CS 1-2 mapy i mam dość. czasem diablo odpalę chwilę pogram i tyle
@Hanslik: gra jest spoko, ale to co sie zaczyna dziac z community to jest jakas tragedia - ludzie na niskopoziomowe rzeczy wymagaja #!$%@? wie czego i po co, jak nie jest sie meta specem to mozna sobie stac w miescie - powtarzam to ktorys raz ta gre zakonczy toksycznosc community a nie sam blizzard
  • 0
@nairoht: Ano, trudno być meta specem po 10 latach nieobecności, z resztą każdy dodatek wprowadza nowe umiejętności i mimo takiej samej mechaniki gry, trzeba przyjąć zgoła inne techniki. Toksyczność to już ogólnoświatowy problem, skoro ludzie mają w sobie tyle frustracji na codzień to przelewają swoją gorycz w życiu wirtualnym ( ͡° ʖ̯ ͡°)