Wpis z mikrobloga

W jaki sposób ludzie się poznają? Czy w obecnych czasach 100% związków bierze się z aplikacji czy nie do końca? A może mając te magiczne 2m chłopy przechadzają się gdziekolwiek i są dosłownie i ordynarnie zaczepiani? Nie rozumiem tego świata
#przegryw #blackpill #podrywajzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
@DJ2020: Normalni ludzie mają znajomych i jak ktoś organizuje jakaś impreze czy spotkanie w barze to niektórzy zabierają ze sobą innego znajomego.
I tak to się kręci jak ktoś ma gadane i brak problemów w kontaktach międzyludzkich plus odpowiedni wygląd.
Na ulicy.w sklepach,komunikacji też można zagadywać i podrywać ale to już gadane i pewność siebie trzeba mieć opanowane do perfekcji.
  • Odpowiedz
@DJ2020: Mi się udało przypadkiem poznać kiedyś jakąś babę w jednej z gier - spoko z niej koleżanka ale ma problemy psychiczne (ja też no i też nie mój typ jednak się okazała). Udało mi się daaaawno temu poznać jakąś babkę na wykopie, spoko się pisało przez 2-3 dni a potem kontakt wygasł, chociaż ona też nie była zbyt normalna. Ostatnio też poznałem jakąś babę na wykopie, z nudów szukałem
  • Odpowiedz
@DJ2020 Normicy mają kolegów i znajomych, spotykają się w pubach, na imprezach, na domówkach i Bóg raczy wiedzieć gdzie jeszcze i na takich spotkaniach ludzie poznają się poprzez wspólnych znajomych. Tak to się kręci. Dlatego też brzydzą mnie dobrze wyglądający normicy na tinderze, bo mają oni wystarczająco dużo okazji poznać potencjalnych partnerów poza internetem, zwłaszcza dziewczyny. Dla nich tinder to chyba jakieś hobby.
  • Odpowiedz
@DJ2020: W przypadku typiary z gierki, to dobrze grałem i sobie żartowaliśmy w trakcie meczu z kogoś innego, i tak potem zagraliśmy kolejnego, aż dodaliśmy się na Discordzie żeby potem znowu pograć. Z obu stron jakby wynikało to, ale to czysto "growa" sytuacja. W przypadku drugiej typiary, byłem wtedy dosyć mocno zatracony w alkoholu, wstawiałem na wykop różne smutne posty, fotki i tez próbowałem się podnieść. Gdzieś jakiś post jej
  • Odpowiedz
@DJ2020: Jak już jesteś po studiach to it's over dla chlopa, imprez coraz mniej coraz mniejsze grono, brak nowych osób. Jednym słowem dramat XD Jak są imprezy, to już zazwyczaj wychodzi że każdy ma parę, albo jak są dziewczyny to jakieś pojedyncze XD No nie ma imprez na wiele osób tak to powiem xD Jak mieszkasz w dużym wojewódzkim mieście to jeszcze może kogoś poznasz na mieście przypadkiem ale ja
  • Odpowiedz
@DJ2020: W dużym skrócie rynek matrymonialny wygląda tak jak jesteś laska to wywalone I tak kogoś znajdziesz, najwyżej potem zmienisz na lepszy model. A z perspektywy faceta musisz zachowywać i działać jak player żeby kogolwiek poznać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@lentilek: Czy w takim razie przeciętny mężczyzna ma jakiekolwiek szanse w związku z tak kosmicznymi warunkami? O sobie nawet nie wspomnę bo jestem na samym dnie tabeli atrakcyjności, ale tak szczerze mam wrażenie że nawet dla tych przeciętniaczków jest baaardzo ciężko :/
  • Odpowiedz
@DJ2020: Nie wiem, czy ma, czy nie ma, pewnie jakieś są jak mieszkasz w wojewódzkim, mnie depresja już tak zniszczyła że nawet w lepszych momentach mojego życia nie mam ochoty brać udziału w tym cyrku.
  • Odpowiedz