Wpis z mikrobloga

Popeyes w Galaxy. Chicken sandwitch delux. Kurczak moim zdaniem lepszy jak w kfc, bułka maślana, bardzo słodka, w smaku dosłownie jak nasze maślane rogale, duża część smaku to właśnie ta bułka. Prócz tego player pomidora, sera i sałaty, jakiś listek rukoli i z dwa pikle. Porównując do kfc to całokształt jest lepszy, całość jest mocno wypieszczona, kanapka wygląda jak z reklamy, bułka gładka i idealnie okrągła, panierka równomierna, zwarta idealnie wysmażona, liść sałaty zielony jak pomalowany, całość naprawdę prezentuje się apetycznie i bardzo ładnie, w kfc to te kanapki często wyglądają jakby ktoś po nich skakał. Natomiast tutaj jest ta kanapka dość podstawowa, a w kfc jest naprawdę dużo wariantów i dodatków. Zestawiając z zingerem to kanapka z popeyes go rozjeżdża, ale taki granderek z krążkami cebulowymi to jest coś co jednak ma swoje argumenty.

Cena 25 zł, niby nie ma tragedii, ale jak człowiek sobie myśli, że w tej cenie zjadłby już słusznych rozmiarów kebaba to jednak trochi mizernie wypada taka kanapka, która mimo wszystko nie jest wcale mała.

Daje 7,7/10, jest dobre, warto spróbować.

#szczecin #jedzenie #jedzzkrucjanem
Pobierz krucjan - Popeyes w Galaxy. Chicken sandwitch delux. Kurczak moim zdaniem lepszy jak ...
źródło: temp_file3226393513904428200
  • 25
@Ostrzewtlumie ja dość mało wydaje ostatnio na jedzenie to nie przejmuje się 10 zł w tą czy w tamtą za kanapkę, ale jakbym jadł codziennie na mieście jak to robiłem całkiem niedawno tu faktycznie raczej bym rzadko wpadał do popeya, bo w cenie kanapki 700kcal mógłbym już zjeść porządny dwudaniowy obiad.
Aktualnie ta kanapka to jest pierwszy i ostatni posiłek jaki dzisiaj zjem, a następny raz jakiegoś fastfooda będę pewnie jadł dopiero
@drakan8 chce zredukować jeszcze żeby odsłonić brzuch, ale potem raczej nie podniosę dużo, dieta będzie taka sama tylko troszkę porcje podniosę i będę obserwował przy jakiej kaloryce zaczyna mnie podlewać. Ale ogólnie nie chodzę głodny, czasem wplatam sobie 2 dniowe posty, w tym tygodniu robiłem 4 dniowy i w sumie mógłbym ciągnąć dalej ale z łakomstwa zjadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@11mariom sama kanapka i bez problemu można dostać dobrego burgera w tej cenie. mcdonaldy i im podobne sieciowk praktyczniei zrównały się cenami z burgerowniami już kilka lat temu, nie powinna więc dziwić taka cena.
@SzycheU masz na myśli frykas kebab? jadałem tam, czasem zamawiałem z braku laku bo to był jedyny kebab z dowozem na prawym w czasach przed glovo. Generalnie nic specjalnego, pamiętam że czuć w nim było głównie kapustę i sosy miał cienkie.