Wpis z mikrobloga

Zaznaczę tylko, że nie chodzi o moją osobę.

Jakie jest wasze zdanie na temat związku 35-latka z 19-latką?

Spotykam się często z negatywną opinią kobiet, szczególnie tych w wieku 27~30+
Często też spotykam się z sytuacjami, gdzie kobiety wręcz żądają zakończenia takiego związku, argumentując że facet w takim wieku powinien wiązać się z kobietą w podobnym wieku do swojego lub starszą.
Są też momenty kiedy polskie kobiety w takiej sytuacji stają się nagle agresywne.

Faceci natomiast przejawiają bardziej zazdrość, ale w subtelny sposób.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 37
@serniczek_z_rodzynkami jako stara p0lka (30 here) nie wpadłabym na to żeby kogoś gnoić za taki związek. Dorośli ludzie niech robią co chcą.

Natomiast moje prywatne zdanie, takie wewnątrz siebie, którego nikomu bym nie narzucała, jako kogoś kto był kiedyś kobietą w tym wieku, uważam taki związek za zajebiście szerokie pole do niezdrowych zachowań, czy budowania relacji na niezdrowych mechanizmach. 35-latek wie już kim jest, jest ukształtowanym człowiekiem z ułożonym jakoś życiem. 19-latka
@spiritoo: fajny komentarz i w sumie aż się do niego odniosę

ogrom trzydziestek reagujących alergicznie na takie związki, robi to po prostu ze świadomości tego, co same miały w głowie w tym czasie.


tutaj warto podkreślić, że tendencja jest wśród 30+, które są same i nie na horyzoncie nie widać perspektyw na stały związek.
I to jest główna grupa takich "kwaśnych, toksycznych" osób, które im dalej w las, czyli im starsze,
@serniczek_z_rodzynkami: Typowa wykopowa zarzutka. 19 latka zainteresowana 35 letnim gościem. Oczywiście 30 latki mają z tym największy problem. Miód na oczy wykopków. XDD Związki 19 i 35 to są mega rzadkie i w większości te dziewczyny są zaburzone. 99% nastolatek nie jest zainteresowanych dorosłymi Panami. Gdybym w wieku 19 lat przyprowadziła 35 latka do domu to mój tata by chyba dostał zawału i wyprosił gościa z domu. Zresztą sama bym się
@serniczek_z_rodzynkami: Żalisz się czy chwalisz?

A poza tym powiem tak, w większości przypadków obie strony takiego związku potrzebują pomocy psychoterapeuty. Tyle że 35-latek powinien o tym wiedzieć, a 19-latka może jeszcze tego nie rozumieć, no i zwykle to ona w takim układzie zostaje skrzywdzona.

Żeby nie być gołosłownym, ja spotykałam się i z dużo starszymi facetami i z jednym młodszym o 10 lat, i w tym drugim przypadku dopiero zdałam sobie
@serniczek_z_rodzynkami: 18-24 to jest szczyt dla kobiety. Jesli 19 latka chce sie wiazac z 35 latkiem na powaznie, to bardzo dobrze dla niej jak i dla niego. Jak chce tylko pieniedzy i innych korzysci w zamian za dvpe oraz obydwoje sa tego swiadomi, to czemu nie.

Kazdy chlop powinien byc z dziewczyna 5-10 lat mlodsza, bo rownolatki czy starsze sa wypalone zazwyczaj.

Chlop w wieku 30 lat jest w swoim szczycie,
@serniczek_z_rodzynkami: wiadomo o co chodzi. Młoda oferuje swoją młodą dupę i "siebie", a facet korzyści finansowe i lepszy seks niż niedoświadczeni rówieśnicy. Wątpię czy ta 19-latka jest na tyle dojrzała, że chodzi o coś innego. Nie chodzi już o samą różnicę wieku, bo ona się z czasem zaciera. 30-latka i 46-latek są dorosłymi, niezależnymi osobami, a taka 19 to podlotek z liceum na utrzymaniu rodziców. Co kto lubi. Może być fajna,
@serniczek_z_rodzynkami: ja poznałem za granicą typa, który jest w moim wieku (28) i poznał kobietę w wieku 53 lat, pokazał mi jej zdjęcia i wygląda bardzo dobrze, niejedna 30 a nawet 20 latka mogłaby jej pozazdrościć wyglądu i figury

Zastanawia mnie jednak to jak mu się to udało, bo gość jest trochę gamoniowaty (rozgarniety), lubi przyćpać i ma braki w uzębieniu. Z każdą taką historią zdaję sobie sprawę jakim śmietnikiem muszę