Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace

Jakas fajna gra strategiczna gdzie nie chodzi o zabijanie i wojny? Gdzies gdzie trzeba sie rozwijac albo przetrwac jest ok. Ale bez wojen bo mam dosc :/ Nie musi byc nowe. classic tez jest ok.
  • 73
  • Odpowiedz
@NaxZST: ENDZONE - A world apart, jakieś najazdy są ale możesz zapłacić za spokój
A jak bez wojen to Oxygen not included / Banished
  • Odpowiedz
  • 0
@MilyMichas: W CS 1.6 gram do dzisiaj. mysle ze zabilem wiecej ludzi niz ty :P Ale to jest inna giera. Wogole 70% gier to ZABIJ, strzelaj. mam dosc tego schematu... nie mam juz 10 lat.
  • Odpowiedz
@NaxZST: against the storm, mega się wkręciłem. Anno 1800, wyłączasz AI i się budujesz w swoim tempie - w tej grze bardziej chodzi o optymalizację produkcji, szlaków handlowych, dużo kontentu
  • Odpowiedz
@NaxZST: Ja sobie chwalę Ozymandias - cywilizacja, ale w 45 minut. Mechanika wojny jest uproszczona i jest trochę w tle bardziej (musisz mieć jakieś tam wojo, ale możesz wygrać bez ekspansji zbytniej).
  • Odpowiedz
@NaxZST: Farthest Frontier, Against the storm, Ixion (uwiebiam ten klimat), Per Aspera, Anno 1800 (gra petarda jeśli lubisz ekonomie) Dorf romantik (noże trochę wykracza poza gatunek ale idealne do chillowania)
  • Odpowiedz