Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@NieBendePrasowac: na razie robiłem wstępny research, moim zdaniem najlepiej jest przez airbnb - tam można sobie ustawić 1-3 miesiące najmu. Znalazłem małą kawalerkę, nie jest to super standard i tuż przy plaży, ale jest wszystko co potrzeba i tylko 2,5k/mies.. taniej niż w Wawie. Na booking nie chce mi zarezerwować powyżej 30 dni. Ewentualnie są też dedykowane stronki, ale to raczej na wynajem pokoju w takim "coworkingowym" mieszkaniu.

Lepiej byłoby wynająć
małą kawalerkę, nie jest to super standard i tuż przy plaży, ale jest wszystko co potrzeba i tylko 2,5k/mies.


@xxvv: o Airbnd nie pomyślałem w kontekście takiego najmu. 2.5k przy takim 1-3 mc terminie to nie jest źle.

Ja szukam bardziej czegoś z rodziną, więc się nie piszę na dzielenie z kims ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale po prostu interesuje się tematem
@xxvv: jak masz mozliwosc to moze troche tu, troche tu, zalezy co chcesz robic. Las Palmas to takie normalne europejskie miasto, wszystko pod reka no i mozna posurfowac, maspalomas z kolei to typowo turystyczna miejscowosc, wszystko co w dol jest tylko bardziej turystyczne. Na poludniu zawsze bedzie cieplej. Jezeli chcesz chillowac to jakies wioski w gorach, ale tam bez auta moze byc ciezko. Moim zdaniem Las Palmas, ale mi nie przeszkadza,