Wpis z mikrobloga

#przegryw #femdomkadlaanonka Chciałbym tak służyć jako pies dla takiej lewackiej andżeli już sobie wyobrażam jak przychodzi na chate wnerwiona i zaczyna mnie cisnąć od prawackich psów a ja jako grzeczny kundel siadam na kolankach przed kanapą i czekam aż pani w swoich czarnych rajstopkach usiądzie i jednym szybkim ruchem wsunie mi swoją stupcię prosto do mordy boże nie mógłbym opanować swojego podniecenia i lizał kciuczek jak szalony
Pobierz DzikiWonsz221 - #przegryw #femdomkadlaanonka Chciałbym tak służyć jako pies dla takie...
źródło: z26385283FBW,Sierp-i-mlot-na-profilu-dzialaczki-Lewicy
  • 30
@ArthurFleck: >kukoldem, spermiarzem
Masz złą definicję kukoldzctwa robię to bo chcę i mnie to podnieca to ja decyduje czy i kiedy kto mnie będzie dominować właśnie takie lewaczki najlepsze bo nie mają dla ciebie litości gdzie taka prawaczka by się wachała albo potem się poczuła i zrobiła zbyt agresywna
Kukoldzctwo to by bylo jakbys sie godzil na jakies osoby 3 mnie takie rzeczy nie interesuja
@danky Jak mordujesz Żydów, Słowian czy Romów to jest nienawiść na tle narodowym, czyli zło. Ale już mordowanie burżujów czy kułaków jest dobre bo to wyrównywanie szans i walka z nierównościami społecznymi.
@DzikiWonsz221 Ja tak mam z Panna Mają Staśko. Czasem sobie wyobrażam jak wracam na chatę a tam lewaczka mnie dominuje, rozdziera z siebie skąpa bluzkę i każe mi błagać na kolanach o dostęp do swojego ciała. Ale ja trochę #!$%@? jestem i do tego trochę lewak, bo lubię partie razem.