Wpis z mikrobloga

Typowa POPiS-wska manipulacja i kreowanie podziału na MY i ONI. My dobrzy, oni źli. Podczas gdy sztuczny podział na rządzących i opozycję ustalono w 89' roku, przy większości głosowań PO i PiS głosują jednakowo i są dla siebie najlepszymi koalicjantami, kłamiąc i udając, że są największymi wrogami i że czymś się różnią. Niczym się nie różnią, dlatego od ponad 30 lat przepływ polityków z jednej partii do drugiej i na odwrót jest taki płynny.

Dopóki Polacy nie zrozumieją, że PO i PiS to są dwie części tego samego Twixa, że jest to jedna i ta sama spółka podzielona na dwie "firmy" niczym MediaMarkt i Saturn, to nic w Polsce się nie zmieni. Dalej będzie kolesiostwo i złodziejstwo w skali porównywalnej do tej w Grecji czy Argentynie.

Socjalizm, tak bardzo ukochany przez polityków PO i PiS to najgorsze zło, które pogrąży Polskę na lata, niszcząc nie tylko gospodarkę, ekonomię kraju, ale na dalszym poziomie także polskie społeczeństwo, które wymiera.

Pomimo wielu, wielu wad obecnie tylko #konfederacja jest realną szansą, żeby w końcu coś zmieniło.

Konfederacja to na ten moment jedyna szansa, żeby odwrócić ten trend.

Wszystkie sztuczne przybudówki typu Nowoczesna, Trzecia Droga, Hołownia, Kukiz... To tylko wydmuszki, które mają sprawić, że ludzie mają jakiś wybór. Nie mają. Głosując na POPiS/Lewicę/PSL itd. głosujesz na socjalizm i niszczenie państwa.

#niepopularnaopinia #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #wybory
  • 17
Można się nie zgadzać, można mieć inne zdanie, ale kluczem jest dyskusja i argumenty. Pisanie jawnych manipulacji i powielanie kłamstw takoż i wrzucanie gówno-memow jest usuwane, bo propagandy ruskiej i socjalistycznej to ja nie znoszę.
Dopóki Polacy nie zrozumieją, że PO i PiS to są dwie części tego samego Twixa, że jest to jedna i ta sama spółka podzielona na dwie "firmy" niczym MediaMarkt i Saturn, to nic w Polsce się nie zmieni.


@ziuaxa: 100% racji.
Do tej pory był w Polsce konsensus że powinniśmy przynależeć do NATO, UE i ogólnie rozumianego lewackiego pierwszego świata, z jego wolnościami i demokracją.
Tylko konfederacja jest w stanie to
Rewolucja w konfiarskim stylu już się odbyła np. zamieniająć lewacką Persje w kwitnący konserwatywny Iran z niskimi podatkami. Da się? Pewnie że tak.


@thorgoth: Wszystko ci się #!$%@?ło. To lewactwo zapewni ci zamordystyczną rewolucję. Konserwatywną czy postępową - nie ma znaczenia. Znaczenie ma to czy panuje wolność czy zamordyzm. Konfederacja to przywrócenie wolności i normalności. Lewacki pierwszy świat przeradza się w postępowy szariat, gdzie nie będziesz mógł używać słów, które mogą
@Gozd: z dwóch powodów. Wedlug neuropkow Wielka Brytania przestała istnieć a brexit wprowadził ją w stan posrapikaliptyczny.

Dwa, że nie będzie dotacji na portale dla kotów za 800 000 zł z budżetu Unijnych dofinansowań. Przez to - w ich mniemaniu - odsuniemy się od zachodniej cywilizacji.
To lewactwo zapewni ci zamordystyczną rewolucję. Konserwatywną czy postępową - nie ma znaczenia. Znaczenie ma to czy panuje wolność czy zamordyzm. Konfederacja to przywrócenie wolności i normalności. Lewacki pierwszy świat przeradza się w postępowy szariat, gdzie nie będziesz mógł używać słów, które mogą dyskryminować lub "obrażać" inne płcie, rasy czy grupy społeczne, nie będziesz mógł głosić pewnych poglądów i za odchyłkę od jedynego słusznego kierunku będziesz linczowany i cancelowany, będziesz musiał się
sztuczny podział na rządzących i opozycję ustalono w 89' roku


@ziuaxa: wystarczy. Litości. Minęło 34 lata od tego momentu. Jak głupim trzeba być, by ten slogan powtarzać w 2023 roku?
I dlatego Konfiarze nie brali udziału w linczu na Kurdej-Szatan i sprzeciwiali się jej cancelowaniu. A nie, czekaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@falden: Na kim? Podejrzewam, że Korwin nie wie kto to jest, ja też nie wiem, więc nie mogę się odnieść. Nie wiem też jak by się mieli sprzeciwić, była jakaś ustawa w tej sprawie? Nic mi o tym nie wiadomo.

Jak zwykle bredzenie lewactwa bez
@falden: To miej pretensję do ludzi, którzy się źle zachowali, a nie do Konfy, która nie ma z tym nic wspólnego. Po drugie krytyka to nie jest lincz, mylisz pojęcia. Typowe dla lewactwa zrzucanie odpowiedzialności na wszystkich. Ja tego nawet nigdy nie komentowałem, bo to dla mnie temat żaden. Co do wyroku to jest ważny o tyle, że posłuży jako linia orzecznicza w innych tego typu sprawach, bo gdyby oskarżonym byłby
@ziuaxa gdyby konfa była jeszcze jednym wspólnym tworem i głosowała spójnie, ale w najważniejszych sprawach nie potrafią się ogarnąć i się wstrzymują.

ponadto narodowcy są tak nieobliczalni ze im blizej do pisu i Ziobry niż do memcema