Wpis z mikrobloga

@T1oo na torze, jako daily, na autostradzie, na krętych górskich trasach, w mieście?

Generalnie nie tak źle jak głosi fama, ale pamietaj, że to duże auto. Po mieście czy małym, ciasnym torze Clio r.s. będzie prowadzić się lepiej (chociaż meganka już nie ( ͡º ͜ʖ͡º) ), ale na trasie przyjemnie zarzuca tyłkiem, co jest jednak przyjemne do opanowania. To nie Corvette czy nawet V generacja
via Android
  • 0
@Golfinho Chodziło mi właśnie jako daily (50/50 miasto trasa) + przejażdżki w góry od czasu do czasu więc i zakręty.
Moja lista samochodowa jest tak długa że jeszcze rozpatruję jakiegoś hot hatcha pokroju focusa st mk3. I takie mam myśli, że taki focus może się lepiej prowadzić.
@T1oo: Generalnie (przynajmniej moim zdaniem) mustang chociaż jest bardzo w porządku samochodem, ale na polskie warunki jako daily bardzo szybko jego użytkownie może zacząć się robić uciążliwe.
@Cztero0404 Nie mogę się zgodzić. Jest mega wygodny. Można jeździć nim jak zwykłym, wygodnym autem z dużym bagażnikiem.

Jako alternatywę można ew. rozważyć jakiegoś starszego Mercedesa w coupe jako bardziej cruiser lub właśnie hot-hatch jako #!$%@?.
@Cztero0404 Nie mogę się zgodzić. Jest mega wygodny. Można jeździć nim jak zwykłym, wygodnym autem z dużym bagażnikiem.

@T1oo Jako alternatywę można ew. rozważyć jakiegoś starszego Mercedesa w coupe jako bardziej cruiser lub właśnie hot-hatch jako #!$%@?.
@Golfinho: Bardziej chodziło mi oto, że o ile jedziesz jeszcze w 2 osoby z przodu to spoko, ale jak zdarza ci się czasami kogoś zabrać to lipa już bo raz, że mało miejsca z tyłu bardzo, dwa 3 drzwiowe. Poza tym mustang jest ładny z zewnątrz, ale jest też bardzo charakterystyczny jednak zwłaszcza ten nowszy i zwłaszcza jak na polskie drogi więc zainteresowanie ludzi też po czasie bywa upierdliwe.