Wpis z mikrobloga

#gry #xboxone #pytanie

tak gram u znajmego na xbox one i jedna rzeczy ktora rzuca mi sie w oczy to taka ze kazda gierka się mega tnie (widać takie lagi, tak jak by byl shuttering). rozumiem ze tak to wyglada jak sie gra na 30 fpsach? gdybym takie cos mial na #pc to od razu podziekowalbym gierce i poczekał na upgrade. Co lepsze odpaliłem u niego też gry z xbox 360 i jest to samo.

Zawsze myslalem ze konsole beda plynnie dzialac. Ostatnia konsole jaka gralem/mialem byl x360 i pamietam ze takiego czegos nie mialem.

Moze ktos powiedziec czy na #playstation #ps4 #ps5 tez tak jest?

Co do tych lagow, to moze byc np. wina zakurzonych wnętrzności, czy po prostu te typy tak mają?
  • 6
@turbine: Takie jest życie konsolowców XD Przecież już w czasach pierwszego Playstation jak gra trzymała 25/30 fps to było to chwalone jako wzór albo przynajmniej "chrupnięcia" nie były zbyt częste XD Konsole NIGDY nie działały płynnie wbrew tego co #!$%@?ą fanboye. Wiem bo w czasach do końca PS2 byłem tylko konsolowcem
znowu post płaczący o 30 klatek?


@vulcanitu: przepraszam chłopczyku, nie chciałem urazić, grzecznie napisałem i zapytałem.

Konsole NIGDY nie działały płynnie


@onepnch: no ale grałem w mnóstwo gierek na X360 i nigdy w życiu nic nie cięło, chrupało, chyba że ja to inaczej pamiętam, bo X360 miałem z 10-15 lat temu.
@turbine: Nie wiem na jakim Xbox grałeś u znajomego, ale zanim sprzrfalem Xbox series x to wszystko na nim działało wzorowo i płynnie. Obecnie na PS5 jest tak samo, nic tylko cieszyć się z gry. Być może kolega ma zasyfiona konsole, która się grzeje i tym samym gry się przycinają. Wiem że w 30 klatkach gra się "ujowo" ale tam nic nie zacina, tylko obraz jest mniej płynny dla oka. Nigdy