Wpis z mikrobloga

@ulan_mazowiecki: e tam, mi w playu pociągnęło 30 zeta za odebranego smsa premium z jakiejś usługi której nigdy w życiu nie aktywowałem a według playa sam tego smsa wysłałem
system dziurawy jak dupsko sashy grey, wszystko wejdzie jak chce
@ulan_mazowiecki: Telefon na kartę i po problemie. Wykupić pakiet internetu i reszta co zostanie jest do jego dyspozycji do następnego doładowania. Jak skończy się kasa na karcie to i tak będzie mógł dzwonić i smsować ale zapewne tylko do tej samej sieci (wszystko zależy od oferty).
ale co w tym triggerującego?


@Ogau: "porady wychowawcze" insynuujące, że rodzic NIE wychowuje dziecka (normalnie), bo robi coś/nie robi czegoś, o czym mówi "doradca", a co jednocześnie jest dość normalne.
To jest ta sama kategoria co np: "nic dziwnego, że twoje dziecko choruje, bo dajesz mu mleko".
@ulan_mazowiecki: robiłem w telekomie i takie janusze były #!$%@? prądem

wychowaj kaszojada

sam wydzwania na seszele i dobrodziej operator zapewnia ci kontatk. A że bachor nie ogarnia, albo instaluje #!$%@? apki co same dzwonią na numery płatne to twój pech

Jeśli masz 5 numerów na siebie, to wg prawa one są twoje i sam nimi dysponujesz i wszędzie świadomie dzwonisz. A że dałeś dzieciakowi to masz, było użyć gumek. To tak
@ulan_mazowiecki kto normalny w dzisiejszych czasach ma abonament? w lyca mobile można kupić pakiet na rok za około 150 zł, bez limitu rozmowy, smsy i 30gb neta co miesiąc, bez umowy xD


@haze2137: A nawet przez Peppera można ogarnąć pakiet no limit SMSy i Rozmowy oraz 70 GB Internetu za 10 ZŁ miesięcznie
@yumuki ale z drugiej strony blokada na międzynarodowe to może być problem dla OPa jeśli np. jest w roamingu i musi zadzwonić do hotelu albo się zarejestrować telefonem na stronach (Google używa numerów z USA a Apple z Irlandii)