Wpis z mikrobloga

17-letniemu Szymonowi, prywatnie kuzynowi mojej narzeczonej, stwierdzono Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną.

Szymon źle czuł. Pojechał do szpitala. Dosłownie tydzień później otrzymał pierwszą chemioterapię. Wcześniej nie było NIC wiadomo. Zajęte ma większą część szpiku kostnego. Podobno za dwa tygodnie ma być więcej wiadome.

Będę wdzięczny za wykopanie znaleziska aby zwiększyć zasięg i jego szanse.

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/7174783


#pomagam #pomagajzwykopem #pomocy #zbiorka #choroba #choroby #bialaczka
  • 3
  • Odpowiedz
@zaxang: No dobra, ale muszę zadać jedno pytanie. Bez hejtu, bez doszukiwania się spisków.
Na co dokładnie potrzebne jest 50.000pln?
Opiekę medyczną ma
Jakie leki i czy nie są refundowane?
Pomoce w nauce? Przecież niezależnie od choroby byłyby potrzebne.

Serio - bez gównoburzy.
  • Odpowiedz
  • 0
@KrzysiekZcleverBI słuszne pytanie na które sam nie znam odpowiedzi. Musiałbym się dowiedzieć. Jak mam być szczery sam się zastanawiałem skąd kwota i dlaczego nie ma wyszczególnionego na co pójdą środki. Spróbuje się dowiedzieć choć podejrzewam, że mało się dowiem. Wiesz, oni teraz siedzą w szpitalu po 24 godziny i takie pytania będą automatycznie traktować jako „hejt” czy „doszukiwanie się spisku”. Trochę ich rozumiem, choć chcąc pomocy trzeba być przy tym nad wymiar
  • Odpowiedz
@zaxang: Ja to jak najbardziej rozumiem. I zakładam, że oni sami nie będą w stanie dać konkretnej odpowiedzi. Na to jest przede wszystkim za wcześnie skoro sami jeszcze dokładnie nie wiedzą co i jak. A myślę, że to jest właśnie hasło - klucz do tego wszystkiego "Niestety muszę zrezygnować z pracy, aby zaopiekować się synem w czasie leczenia.".

Tak czy inaczej - życzę powrotu do zdrowia.
  • Odpowiedz