Wpis z mikrobloga

Jeżeli powiem, ze z perspektywy mojej pracy (ratownik medyczny) we #wroclaw, ze wielokrotnie z policją mieliśmy w okolicy dworca głównego interwencje do Ukraińców agresywnych, bądź nacpanych.. a raz to była to tak naćpana ma maksa Ukrainka agresywna, która pluła w nas i 6sciu ją obezwladnialiamy i dostałem od tej suki melą w twarz to już jestem onucą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Policjantka całkiem ładna btw. z którą po interwencji z nacpaną Ukrainką mówiła, ze większość wezwań jest od dłuższego czasu do Ukraińców i nawet nożem pociabali komuś twarz.
Wiec możecie mi tu pierdzielic, każdego wyzywać od onuc, ale jakbyście popracowali tak tydzień-dwa w służbach to by wam te poglądy wyszły z głowy moment ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#ukraina
  • 63
  • Odpowiedz
  • 0
@ForTravelSayYes ostatnio miałem okazję być dwa razy przy dworcu PKP we Wrocławiu i faktycznie nadziałem się na naćpanych Ukraińców, nie było to przyjemne bo widać było że nabuzowani coś krzyczeli, nie patrzyłem w oczy szybko minąłem by nie zaczepili. Z tego powodu jestem skory uwierzyć opowi.
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes No w sumie ja pracuje w zawodzie i jednak 90% interwencji u nas to Polacy :D Reszta to Gruzini, Ukraincy i Białorusini. Inna sprawa, że ja z Wielkopolski jestem.
Jedyny zarzut do "naszych" ukraińców mam taki, że myślą, że karetki jeżdżą nawet do sraczki i potrafią mieć pretensje, jak odrzuci się zgloszenie.
  • Odpowiedz
  • 9
@ForTravelSayYes Nawet u Borkosia na YT większość interwencji to Ukraińcy i połowa filmu to dukanie po rusku.
No ale na wykopie to w ogóle Ukraińców w Polsce nie ma są tylko ruskie trolle wszędzie całe szczęście Ukraina walczy za Polskę i broni wykopków przed Rosją.
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: wiesz co jak stanowią 25% populacji to będą też stanowili istotny ułamek interwencji.
Wrocław miał w #!$%@? ukraińców nawet przed wojną, przecież oni tu od 2015-2016 migrują w potężnych ilościach.
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: Tak było, nie zmyślam, a zdjęcia są ewidentnym dowodem, bo je przeskanowałem i wypluło mi wyniki genetyczne żula.
To nic , że żul ci wyrwał welfron i #!$%@?ł manianę, gorsi są Ukraińcy których na tyle przypadków nie udało się zrobić dramatycznego zdjęcia, ani filmiku xD

Może jeszcze nie pamiętasz swojego nicku na którym byłeś aktywny przez 2 lata?
  • Odpowiedz
Tak tak, tylko Ukraińcy we Wrocławiu są agresywni i robią burdel. Na takiego jednego ukrainca który coś #!$%@? przypada pewnie 100 polaków którzy robią to samo albo gorzej xD
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: i co w związku z tym frędzlu? Bo coś czuję że nie chodzi ci o krytykę PiSu, że nie tworzy odpowiednich warunków, w sytuacji gdzie wiadomo że brak zaopiekowania ludźmi przy dużych migracjach sprawie, że będzie więcej patologii, tylko o podbijanie ksenofobii
  • Odpowiedz
@malinq jest różnica miedzy „zdarzają się takie przypadki”, a ślepą wiarą w nieskazitelność danej narodowości/kogokolwiek - niczym nie roznicie sie od fanatyków/obrońców JP2
  • Odpowiedz
@iTheNaturat: Gość ze służb który w nich pracuje mówi, że ostatnio jest nadreprezentacja Ukraińców w takich akcjach - musi przyjść wykopek i powiedzieć, że pewnie jednostkowe przypadki i Polaków to na pewno 100 na 1 Ukraińca przypada.

Byłeś w ciągu ostatniego roku na mieście po godzinie 23? Słyszałeś ile jest ukraińskiego, a ile polskiego w okolicach rynku? Nie masz w okolicy wynajmujących mieszkanie Ukraińców którzy robią imprezy po 23 i zachowują
  • Odpowiedz