Wpis z mikrobloga

Jeżeli powiem, ze z perspektywy mojej pracy (ratownik medyczny) we #wroclaw, ze wielokrotnie z policją mieliśmy w okolicy dworca głównego interwencje do Ukraińców agresywnych, bądź nacpanych.. a raz to była to tak naćpana ma maksa Ukrainka agresywna, która pluła w nas i 6sciu ją obezwladnialiamy i dostałem od tej suki melą w twarz to już jestem onucą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Policjantka całkiem ładna btw. z którą po interwencji z nacpaną Ukrainką mówiła, ze większość wezwań jest od dłuższego czasu do Ukraińców i nawet nożem pociabali komuś twarz.
Wiec możecie mi tu pierdzielic, każdego wyzywać od onuc, ale jakbyście popracowali tak tydzień-dwa w służbach to by wam te poglądy wyszły z głowy moment ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#ukraina
  • 63
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BezczelnyHusarz: Wybaczam. Lecz no mówię… niestety tak to wyglada i to, co powiedziałem to jest prawda. Nie będę mówić za wszystkie miasta polski, ale o #wroclaw mam bardzo bardzo dużo do powiedzenia. Już nie mówiąc o tym, ze to miasto idzie takim powolnym, małym krokiem w stronę Berlina (od strony imprez, cpalni i opinii imprezowego miasta)
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: KD-fix jest producentem kaniuli, które są stosowane do podawania leków i innych płynów dożylnie.
Czyli ma się rozumieć, że ofiarom bójki podawaliście w karetce coś dożylnie? I to aż dwie?
Jakoś nie chcę mi się w to wierzyć.
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: taa, pewnie kierowca jesteś co łazi w uniformie a nawet nie umie resuscytacji przeprowadzić bo już minęły czasy kiedy kierowca tez musiał być ratownikiem
  • Odpowiedz