Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem dzisiaj oglądać mieszkanie od dewelopera na bk2%. Mieszkanie samo w sobie ok, za to okolica do dupy, jakieś zakłady blacharskie i lakiernicze po sąsiedzku, ale jak już byłem to wszedłem pooglądać dla sportu - oczywiście widok z balkonu centralnie na stanowiska plac z samochodami. Co mnie jednak zdziwiło, to gadam z tym pośrednikiem po prezentacji, trochę po januszowemu narzekam, że niski limit te 700/800k, a on
"Wie Pan, już inne programy były i obchodziliśmy limity, tutaj też Pan może trochę droższe mieszkanie wybrać i pogadamy jak to załatwić ;)"
Kiwnąłem tylko głową, ale teraz sobie myślę czy serio znaleźli jakieś obejście? Czy zdarzają się mieszkania w nowym z komórką lokatorską i miejscem parkingowym na osobnej KW? Bo to chyba jedyna opcja. I nawet jakby w teorii działało, to raczej pewnie drobne kwoty typu kilka % wartości, a nic istotnego. Czy koleś mi nawijał makaron, żebym się może nakręcił na jakieś droższe, a potem by przekonywał do zwykłego #kredythipoteczny, bo to chyba najbardziej prawdopobna opcja.
#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6