Wpis z mikrobloga

  • 0
@M4rcinS: Ale myślałem, że taki konsulat będzie większy, a to jakiś dom i jeszcze przez piwnice się wchodzi. Ale obsługa w sumie naprawdę spoko, mówi po niemiecku i po polsku, nawet sami nie wiedzieliśmy już w jakim języku mówić xD

Ale nigdy tyle polaków nie spotkałem w jednym miejscu, aż poczułem się jak w domu.
Ale budynek, to tragedia jakaś. To oficjalny konsulat a taka tragedia?
@aptitude: kiedyś mieszkałem na warszawskiej Sadybie i na dolnym Mokotowie oraz na Wilanowie jest bardzo dużo ambasad, które zajmują często niezbyt okazałe domy. :D
ale ciekawe jest też np.: miejsce, gdzie jest Ambasada Norwegii w Warszawie.
  • 1
gdzie jest Ambasada Norwegii w Warszawie.


@M4rcinS: Ambasada Norwegii w Warszawie? No to brzmi naprawdę ciekawe ale ciekawe jest też takie oficjalne miejsca są w takich słabych miejscach, ja spodziewałem się dziś jakiegoś wysokiego budynku, a nie wchodzić przez piwnice, to wyglądało jak jakaś przychodnia jak idzie się po katar.

Nawet taksówkarz nie mógł trawić pod to miejsce. Musiał GPS używać. Jakieś zadupie.
  • 0
poczytaj sobie na stronie ambasady ale co kojarzę to żeby wlecieć do Stanów to paszport musi być min 6 miesięcy ważny


@helmutpl: nie, 2 tygodnie starczą, ale nadal nie wiem, czemu wydałem prawie tysiąc złotych na kupno czegoś co jest ważne 2 tygodnie?

I nie, nie musisz mieć 6 miesięcznego ważnego paszportu aby polecieć do stanów, co czytałeś to pewnie o wizę chodzi, nasz niemiecki paszport jest bardzo mocny i nawet