Wpis z mikrobloga

Wracając dzisiaj z robót leśnych spotkałem 3 rodzaje tropow, po przygladnieciu sie stwierdziłem ze należą do lochy z małymi (dwoma), jelenia który przekraczał leśna drogę (jutro chyba wybiore sie na poszukiwanie poroża) i jedne bardzo duże, stwierdziłem ze wilka. Pies takich dużych nie zostawia (a przynajmniej nie powinien). Dwa razy wilka w życiu widziałem na żywo w dzikim środowisku, w tym raz z bardzo bliska. Wilcze tropy zboczyly wglab lasu a ze nie spieszylo mi sie zbytnio poszedłem za nimi. Oto co spotkałem. Jeleń tego nie zostawił, bo zeby podejść do drzewa trzebabylo przejść przez galezie zawieszone nisko, wiec nie dałby rady. Muszę jutro zagospodarowac trochę czasu, moze uda mi sie cos znaleźć zanim wrócę do siebie z rodzinnych stron.

#zwerzeta #las #natura #takimojmalyspam
crazy_drummero - Wracając dzisiaj z robót leśnych spotkałem 3 rodzaje tropow, po przy...

źródło: comment_BktogzXM4HqEmhkg5HiZdv6iRgb1nb2v.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@padobar: nie wiem czy jest sens zakładać takowy, w tych stronach bywam raz na dwa msc, a na takie eskapady mam czas jeszcze rzadziej. Ale jeśli cos sie uda znaleźć albo ciekawego zobaczyć to bede Cie wołał.

@NieznanyAleAmbitny: na wysokości koło metra, moze 1,30. Łoś by tam nie wszedł, poza tym nie sa widywane tutaj. W drewnie dało sie wyczuć podluzne szramy, poza pazurami chyba nic takich nie
  • Odpowiedz