Wpis z mikrobloga

Siema chłopaki i dziewczyny :) mam pewien problem dostałem zoloft mam zacząć od ćwiartki i wskoczyć do 100mg przez 2 miesiące mój problem jest taki że ja się panicznie boje ssri (patrz moje poprzednie wpisy) dostałem też sympramol który działał przez kilka dni aktualnie biorę to pełny miesiąc i powiem wam że mi się nawet pogorszyło.. w sensie paliłem cbd czułem się zajebiście redukcja nerwicy o 60% nawet ale po czasie tolerancja i na miesiąc detox i tak w kółko co męczy.... Odstawiłem cbd na rzecz zoloftu mój magik mówił żeby nie palić cbd narazie bo nie wiem w jakim stopniu wpływa na serotonine noi odstawiłem zacząłem brać sympramol nerwica ale po tym miesiącu twierdzę że to już na mnie działa może w minimalnym stopniu. Mogę brać 50mg nawet 6 razy dziennie ale to nic nie daje serio. Chciałbym tego zoloftu zarzucać ale mi się pogorszyło właśnie i nie mam tak jakby natchnienia na to ciągle jestem ospały lęki takie że mi się w głowie kreci.. chce spróbować zoloftu bo podobno znikają lęki niektórym po ssri
Robiąc nawet najłatwiejsza czynność czsami dysze odycham na głos.. po 3 h pracy jestem napięty jak łuk jakiś serio i ciężko mi się odycha wdety... Proszę o słowa otuchy ....
#xanax #ssri #zoloft #sertralina #escitalopram
#lek #nerwica #nerwicalekowa #depresja
  • 2
Najgorsze są pierwsze miesiące. Po jakimś czasie myślę że nawet stwierdzisz że lepiej się czujesz na Sertralinie niż bez niej. Tak było w moim przypadku.