Wpis z mikrobloga

Uwaga na znaną czekoladę z całymi orzechami Nussbeisser marki Mondelez wcześniej Alpen Gold.
Historia z przed chwili…
Jem sobie tą oto wspomnianą czekoladę i nagle (na szczęście delikatnie) natrafiam zębami na coś twardego, myślę jeby orzech jaki on twardy !? Próbuje troszkę silnie zgryźć i nie da się... więc wyciągam w końcu ten twardy oblepiony czekoladą kawałek z ust, idę do umywalki opłukać i zobaczyć co to kua jest i nagle okazuje się, że jest to KAMIEŃ! Więc uwaga :) bo możecie mieć niespodziewanego sylwestra z jedynką :D
Jeżeli mieliście takie przypadki to piszcie w komentarzach. Szkoda zębów :)
krzysztof-gwizdz - Uwaga na znaną czekoladę z całymi orzechami Nussbeisser marki Mond...

źródło: IMG_4880

Pobierz
  • 25
Kupiłem sernik ostatnio i był w nim mały kamień. Nie wiem jakim cudem mógł sie tam znaleźć, ale pech niemiłosierny. Dobrze, że lekko gryzłem (,)
@krzysztof-gwizdz napisz do nich, sprawdzą tę partię czekolad czy coś takiego nie występuje też w innych, możesz uratować komuś zęby ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kiedyś w pizzy marki z Lidla miałem 6mm kawałek szkła. Napisałem do nich, wysłałem zdjęcia paragonu, numeru partii i po jakimś czasie wysłali mi przeprosiny. Nie znalezli nigdzie indziej szkła, ale w ramach rekompensaty wysłali voucher na 200 zł ( ͡º ͜ʖ