Wpis z mikrobloga

Potrzebuje pomocy, bo myślę o tym od miesiąca i wyrywam sobie włosy z głowy (°°

W którym serialu/filmie główna bohaterka miała na biurku figurkę Hermiony Granger, do której gadała, jak potrzebowała odwagi? Kojarzy mi się, że była hakerką, aaaaale nie dam sobie ręki odciąć.
#kiciochpyta #seriale #film
  • 10
  • Odpowiedz
@lunaria: @CoolerHusky to z całą pewnością nie był Mr. Robot, ale też w klimatach nerdowsko-hackerskich, ale powazny. Jeden z lepszych seriali, jakie widzialem.

Co do Twojego pytania, Lunaria, niestety nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Returned: właśnie przeskipowałam sobie dzisiaj mr. robota, bo nie mam klimatu teraz na wracanie do niego, sprawdziłam reddita, tumblra - na pewno byłyby jakieś gify z crossoverem - i nic, nie ma :( to nie to. echhhhh, a jestem pewna, że sobie tego nie wymyśliłam.
zastanawiam się, czy w black mirror nie było tego motywu, ale pare miesięcy temu powtarzałam sobie cały serial i bym raczej zapamiętała :/
  • Odpowiedz
@lunaria: moze to ten słynny efekt mandaryny czy jakoś tak. Ze jestes pewna, że takie coś było, ale umarłaś i trafiłaś do równoległej rzeczywistości, gdzie żyjesz i tu nie ma tego serialu. Może AI, które podpowiedziało ziomeczkowi robota, wie cos, czego my nie wiemy i w Twojej oryginalnej rzeczywistosci byla Mrs. Robot.

Jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie widze
  • Odpowiedz