Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj jakiś przegryw/introwertyk/osoba nieśmiała/spierdox (niepotrzebne skreślić) która trenuje lub trenowała sporty walki? Jak wrażenia? Czy wpływa to na pewność siebie w życiu codziennym? Jest sznasa na obniżenie neurotyzmu dzięki temu?

Wiem, że to chyba ostatni sport dla przegrywa. Już nawet piłka nożna jest lepsza, ale ciekaw jestem Waszych doświadczeń.


#przegryw #blackpillraw #pytanie #kiciochpyta #mma #sportywalki #wychodzimyzprzegrywu #gymcel
BlackpillRAW - Czy jest tutaj jakiś przegryw/introwertyk/osoba nieśmiała/spierdox (ni...

źródło: temp_file7461002141785100789

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW no u mnie to było tak że zaczęło się to wszystko rozwijać te rzeczy co wymieniłeś, a ćwiczyć zacząłem trochę wcześniej... wytrzymałem 3 lata i zrezygnowałem. ale to myślę jest kwestia indywidualna, każdy jest inny, myślę że może pomóc i nie ma się co pytać tylko działać
  • Odpowiedz
  • 1
@mysliciel-z-internetu Zdaje sobie z tego sprawę. Jednakże chciałbym popracować nad swoim dybamizmem (dosłownym i tym w przenośni) i słyszałem, że SW podbijają pewność siebie jak masz świadomość tego, że większość facetów z którymi rozmawiasz możesz przerobić na papkę.
  • Odpowiedz
słyszałem, że SW podbijają pewność siebie jak masz świadomość tego, że większość facetów z którymi rozmawiasz możesz przerobić na papkę.

@BlackpillRAW: w swojej kategorii wagowej i po kilku latach treningów dopiero*
Dawno temu mi jako grubemu i nieśmiałemu 14-15latkowi mega pomógł boks i Muay Thai na psychikę i dzięki temu nie wyrosłem na #!$%@?, po kilku latach treningu zyskałem niezłą sylwetkę i jakiś tam szacunek u lokalnych sebixów (którzy od
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW nie jestem w grupie osób o które pytasz, ale wpadaj na matę.
miałem różnych kolegów którym pomogło na pewność siebie ;)
nikt nikogo nie ocenia na normalnych grupach
  • Odpowiedz
Jest sznasa na obniżenie neurotyzmu dzięki temu?


@BlackpillRAW: u mnie nerwica jeszcze bardziej się pogłębiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem być silniejszy, nauczyć się bić, to kupiłem sobie worek bokserski i boksowałem. Myślałem, że wtedy będę miał więcej pewności siebie, będę czuł się bezpieczny i moja fobia społeczna zmniejszy się. Jednak zamiast czuć się lepiej to czułem się jeszcze bardziej znerwicowany ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wiem, że to chyba ostatni sport dla przegrywa. Już nawet piłka nożna jest lepsza


@BlackpillRAW: Przecież piłka nożna jest gorsza dla przegrywa. Nie ma nic gorszego dla przegrywa niż sport drużynowy, gdzie cała twoja normicka drużyna będzie na ciebie wylewać frustrację za to, że przegrali przez ciebie mecz. W sztukach walki jak przegrasz, to przynajmniej nikomu to nie robi różnicy.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: chodziłem na studiach przez rok na judo w ramach wf, zapomnialem o zapisach i na ostatnia chwile do wyboru bylo tylko judo i kurs tańca (XD). Poprawiłem dzieki temu sylwetkę, ale tak realnie do pewności siebie nic mi to nie dało XD
  • Odpowiedz