Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj jakiś przegryw/introwertyk/osoba nieśmiała/spierdox (niepotrzebne skreślić) która trenuje lub trenowała sporty walki? Jak wrażenia? Czy wpływa to na pewność siebie w życiu codziennym? Jest sznasa na obniżenie neurotyzmu dzięki temu?

Wiem, że to chyba ostatni sport dla przegrywa. Już nawet piłka nożna jest lepsza, ale ciekaw jestem Waszych doświadczeń.


#przegryw #blackpillraw #pytanie #kiciochpyta #mma #sportywalki #wychodzimyzprzegrywu #gymcel
Pobierz BlackpillRAW - Czy jest tutaj jakiś przegryw/introwertyk/osoba nieśmiała/spierdox (ni...
źródło: temp_file7461002141785100789
  • 27
@BlackpillRAW: Ogólnie zmniejszasz neurotyczność przez nie bycie neurotycznym przez sekundę. Potem przez kolejną sekundę. I kolejną. Bo sekunda która minęła przestała istnieć. Istnieje tylko ta jedna sekunda teraz reszta nie istnieje. Więc albo będziesz kontynuował swoją neurotyczność albo przestanie istnieć, twój wybór. Mi się wydaje że szukasz drogi naokoło zamiast zrobić to co powoduje że czujesz lęk.

Trenowałem 2 lata K1. Odpowiedź na wszystkie pytania jakie istnieją brzmi: to zależy. Świat
@BlackpillRAW: obojetne czy silownia czy sporty walki, jak czujesz sie silniejszy fizycznie to czujesz sie pewniejszy siebie. Tak to dziala, w zasadzie nawet o tym myslec nie musisz samoistnie sie dzieje.Tylko wez jakis sport silowy gdzie robisz sie wiekszy, nie cos w stylu bieganie czy rower. czy plywanie. Silownia, kalistenika, sztuki walki, to sa sporty ktore podwyzsza ci mocno pewnosc siebie. Chodzi glownie o podnoszenie ciezarow im silniejszy sie stajesz tym
@BlackpillRAW: Jak na poczatkujacego nie polecam ci isc na jakies cwiczenia w publicznych miejscach, czy na treningi z ludzmi bo cie to psychicznie wykonczy, to ze ludzie sie patrza, czy wgl ich obecnosc. Chyba ze nie masz z tym problemu
Ale jesli jestes jakis aspoleczny to szczerze mowiac zainwestuj sobie w drazek na sciane wysoki, i cwicz na nim. Na drazku sila najlepiej wzrasta. Jak wytrenujesz sie na nim jakis czas,