Wpis z mikrobloga

Pamiętacie relikt starych czasów gadu gadu? Dalej istnieje i ma się dobrze w pewnych kręgach, jakich ? Pedofilskich, powinni go dawno zamknąć, bo jego system w przeciwieństwie do innych portali jest dla nich idealny, mogą wybrać wiek i płeć ludzi, których losują, jak stworzycie sobie konto jako dziewczyna szybko dostaniecie propozycje seksu za pieniądze(chodź niektórzy 40 latkowie potrafią proponować to 14 latce dla obopólnej przyjemności, a nie pieniędzy) powinno się to zbanować i nawet nie mam pytań, nie ma większego siedliska pedofilii w polskim internecie #gimbynieznajo #gg #kryminalne #pedofilia #przestepczosc
  • 11
  • Odpowiedz
@mewten: A ja dalej korzystam z gg, codziennie praktycznie. Mamy grupę ok 20-30 znajomych i wszyscy z nas mimo posiadania wszystkich innych sociali i komunikatorów dalej korzystamy z gg.
A co do losowanek to można to wyłączyć i nikt do nas nie napisze.
  • Odpowiedz
@mewten: to zgłaszaj w sumie typów czy coś? nie wiem jak teraz działa gg, ale jakiś system raportowania powinien być i to nawet się powinna prokuratura przyjrzeć
  • Odpowiedz
@mewten: ale to wszędzie jest dużo scamu, spermiarzy i pedofilii. Non stop dostaje jakiś spam na snapie czy insta. Jako że chłop jestem to nikt do mnie nie spermi ale do mojej różowej już tak xD
  • Odpowiedz