Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem skąd na wykopie tyle hejtu na MLMy, prowadzę swój biznes we współpracy z jedną z takich firm.

Na początku nie było łatwo, zarabiałem poniżej najniższej krajowej licząc godziny do zysków ale to tylko przez 2 max 3 miesiące.

Dziś po 4 latach w sumie zarabiam od 20 do nawet 45 tysięcy złotych miesięcznie. Niewiele już muszę robić, kilka telefonów, udział w szkoleniu i paru imprezach w roku, czasem kogos zrekrutuje ale to już głównie z polecenia.

Mam swoją strukturę która budowałem przez te lata, teraz mam czas dla siebie na swoje hobby, podróżowanie i rodzinę.

Ci wszyscy którzy piszą że MLM to zło widocznie nigdy do takiego poziomu w tym systemie, bo wymaga to pracy i pełnego zaangażowania. Dlatego was tak boli, że inni odnoszą sukces w tej branży i kto tu jest "frajerem"

#frajerzyzmlm #mlm #biznes



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
@mirko_anonim sposob dochodzenia do sukcesu przez te wszystkie "zlote orchideje" i inne "diamentowe pegazy" zapala lampke ostrzegawcza wsrod ludzi inteligentnych. osobiscie znam duzo mlmowcow, w wiekszosci to idioci i wiesniacy ktorzy wybili sie na idiotach i wiesniakach. znam tylko jednego goscia ktory wykorzystal swoje doswiadczenie zawodowe jako fizjoterapeuta i polaczyl to z mlm wciskajac swoim pacjentom preparaty pseudomedyczne sugerujac im ze to pomoze w szybszym powrocie do zdrowia. po 2 latach jezdzi