Wpis z mikrobloga

Jako facet który żyje w otwartym związku potwierdzam ten wpis https://wykop.pl/wpis/72220567/p0lka-zwiazki-rozowepaski-przegryw-incel-blackpill
Życie w otwartym związku jest o niebo lepsze niż tradycyjny monogamiczny i nawet z tym nie dyskutujcie
Z korzyści:
- Zero zazdrości
- 100% szczerości rozmawiamy o wszystkim na pełnym luzie
- Seks petarda
- O wiele więcej imprezujemy razem i osobno
- Kłótnie prawie u nas teraz nie istnieją
- Różowa jest teraz o wiele pewniejsza siebie
A minusów jak na razie żadnych
#zwiazki #rozowepaski #wygryw
  • 62
  • Odpowiedz
@Marvado: To tak jakby powiedzieć, że duży dom to jest to i żadna kawalerka tam.

No niby tak, ale jak ktoś jest na minimalnej to opłaty za ogrzewanie takiej chałupy go zmiotą z planszy.

Mało atrakcyjny facet przy otwartym związku co najwyżej potrenuje cnotę cierpliwości i godnego znoszenia cierpienia XD

Dwóch równie ogarniętych i atrakcyjnych ludzi może się w coś takiego bawić, ale mediana? Oj nie.
  • Odpowiedz
@Marvado: a jak dlugo jestescie w takim zwiazku? Generalnie badania pokazuja jasno, ze na dluzsza mete to nie dziala. Problem jest taki, ze ktos z dwojki wreszcie bardziej sie #!$%@? w nowej opcji ;)

dla mnie w ogole nie istnieje cos takiego jak 'otwarty zwiazek'. To jest zwykla relacja a nie zwiazek. Dla mnie zwiazek to intymnosc, pewne sfery zarezerwowane tylko dla naszej dwojki. Jezeli wszystko dziele z obcymi to nic
  • Odpowiedz
seks jest tylko dodatkiem i kto powiedział że mamy tylko z sobą to robić ? Jest to poprostu potrzeba jak wypróżnienie się do tego też nie używasz tylko jednego kibla przez całe życie.


@Marvado: jak zwierzęta, one też traktują seks jak zwykłą potrzebę fizjologiczną xD
  • Odpowiedz
  • 0
@czuczupikczu: Raczej nie jest to zwykła relacja bo jesteśmy zaręczeni i planujemy ślub.
Jesteśmy już dłuższy czas w takim związku i mamy ogrom czasu dla siebie ponieważ na sferze intymności i bliskości jesteśmy tylko ze sobą tylko zwykły seks wynieśliśmy poza związek więc są to relacje tylko fwb lub ons nie partnerskie.
I w razie wpadki jestem gotowy wychować nie swoje dziecko przegadaliśmy tą sprawę.
  • Odpowiedz
@Marvado: dluzszy czas czyli ile?

Slub to nie oznaka zwiazku jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, to tylko papier. Wlasnie w tym problem jest w takiej relacji, ze z czasem jedna ze stron znajduje 'fajniejszego' partnera do lozka niz ten wlasciwy i chec seksu z tym wlasciwym moze spasc ;) Nie jestescie w sferze intymnosci i bliskosci tylko ze soba skoro seks uprawiacie z innymi. Nie zaklinaj rzeczywistosci, seks to turbo intymna
  • Odpowiedz
@onepnch: bez przesady z tym 5%, na luzie z top 30% ma obecnie seks na zawołanie. Jak zakładałem przed związkiem jeszcze tindera z opisem że szukam fwb czy ons to maks w ciągu jednej doby miałem chętna, a daleko mi do top 10% mężczyzn
  • Odpowiedz
Generalnie badania pokazuja jasno, ze na dluzsza mete to nie dziala.


@czuczupikczu: Jakie badania?

Oczywiscie to jest kwestia upodoban, kto jaka ma granice przesunieta. Po prostu dla mnie to nie ma nic zwiazanego z prawdziwym zwiazkiem tylko troche dalej mlodziencze podejscie 'bawmy sie'.


Związek to nie jest prawo fizyki, lecz zwykły konstrukt społeczny, który każdy może sobie postrzegać jak chce. Twoje postrzeganie nie jest jedynym prawidłowym. Jesteś jak hetero, który nie
  • Odpowiedz