Wpis z mikrobloga

#p0lka #zwiazki #rozowepaski #przegryw #incel #blackpill

Zgadnijcie kto mnie odwiedził w mojej słonecznej Hiszpanii () W weekend drinkowałyśmy @WyzwolonaPodrozniczka i doszłyśmy do wniosków, że związek otwarty niesie za sobą dużo więcej korzyści niż monogamia ;)) zapraszamy do dyskusji ;)

1. Brak presji monogamii
W tradycyjnym związku pojawiają się zazwyczaj zazdrość, podejrzenia i kontrola, otwarty związek prowadzi do większej satysfakcji i spokoju emocjonalnego
2. Równouprawienie
W związku otwartym to kobieta musi być bardziej otwarta i bardziej komunikacyjna i to obydwie strony podejmują decyzje dotyczące intymności ;)
3. Wolność partnerki/partnera
Mamy większe pole popisu do kształtowania swojego własnego życia intymnego i możemy realizować własne potrzeby i pragnienia, nie ograniczamy się do tradycyjnych ról :)
4. Rozwój osobisty
Dostajemy dużo większe możliwości eksploracji i rozwoju, nie tylko na poziomie intymności, co skutkuje lepszym zrozumieniem siebie samej oraz własnych potrzeb i preferencji.
5. Nowe doświadczenia
Taki związek może oferować różne źródła intymności i życia seksualnego, które niekoniecznie muszą mieścić się w ramach monogamii ;)

PS. Odnośnie waszych chorych analiz naszej aktywności: niektórzy ludzie mają życie poza wykopem i my w przeciwieństwie od was w weekendy mamy co robić oprócz siedzenia przy kompie i wylewania jadu xD

Pozdrawiamy ;))
Mamaboss - #p0lka #zwiazki #rozowepaski #przegryw #incel #blackpill

Zgadnijcie kto m...

źródło: IMG_2463

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Mamaboss nie lepiej postawic na fwb po prostu, zamiast jakiegos pajacowania w zwiazki otwarte?
Moze to ma jakis sens, ale nie kazdy sie do tego nadaje.
Juz widze, jak osobie zakochanej podoba sie, ze ktos inny wlasnie zyskuje dostep do jego partnera/partnerki.
A zreszta, #!$%@? mnie to obchodzi zreszta xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: Ja patrzę na to w trochę innych kategoriach i oczywiście nie twierdze, że taki związek jest dla każdego. FWB kojarzy mi się tylko i wyłącznie z niewinnym randkowaniem bez wspólnego patrzenia w przyszłość. Związek otwarty daje tę szansę zarówno kochać jak i być kochanym oraz daje nam szansę na dalsze odkrywanie siebie i swoich potrzeb, które niekoniecznie mogą być spełnione z partnerem czy partnerka ;)
  • Odpowiedz
@Mamaboss tez nie zgadzam sie z takim twierdzeniem. W koncu blackpill mowi, ze nie jest twoj/twoja, tylko jest twoja kolej.
Myslenie typu "ten jedyny", "ona jest MOJA" jest naiwne i tacy ludzie zostaja sprowadzeni do parteru, gdy zwiazek sie konczy z jakiegos tam powodu
  • Odpowiedz
  • 0
@wiesiu2: Przecież partner tez ma wolną wolę i ma wolną rękę, kwestia dogadania się obydwóch strony. Facet ZAWSZE wykorzysta okazje bo jest samcem któremu często odbija, wiec dlaczego mielibyśmy walczyć z natura? ;))) monogamia to wymysł człowieka, a nie natury.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: 2/10 bo odpisałem ale z niczego tak nie kisne jak ze

zrozumienia siebie i własnych potrzeb


Potrzeby człowieka: jeść, pić, oddychać, być kochanym i spełnionym, robić ciekawe rzeczy

Jak p0lka „odkrywa siebie”? Oczywiście skacząc po kilometrach #!$%@?ów.
  • Odpowiedz