Wpis z mikrobloga

  • 392
@DrakkainenV brawo pan PiS, ciekawe że nikt o tym nie mówi szeroko a widzę jak opłaty #!$%@?ą w górę bo siedzę w branży. Ludzie dostają po dupie na cieple, gazie, prądzie i usługach a #!$%@? za to zbiera zarządca a powinni politycy.
  • Odpowiedz
@Cointreau: jak nie mówią, ja miałem podwyżkę na 100% za ciepło i ciepłą wodę.

Niektóre osoby w bloku nawet więcej niż 100% - śmieci podróżały w ciągu 3 lat o 80%.

Eksploatacja i utrzymanie też.
Na początku podwyżek mieliśmy gazetę lokalną i telewizję na osiedlu, bo większość mieszkańców to emeryci. Polsat zajął się sprawą i wynikiem tego była "tarcza" na ceny gazu. Kobitka z redakcji Polsatu przeprowadziła wywiady i wysłała kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: zastanawia mnie jedna rzecz... kupiłeś mieszkanie... no i musisz co miesiąc płacić czynsz na fundusz remontowy itp. Co Ci zrobią jak przestaniesz płacić? Wyrzucą Cię z mieszkania, które kupiłeś czy będziesz musiał wchodzić do domu przez drabinę bo będziesz miał zakaz wchodzenia na korytarz jako część wspólną za którą nie płacisz? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@DrakkainenV mam ochotę zacząć wysyłać spółdzielni opłatę za to że mają mnie za klienta. Oczywiście co parę miesięcy ja podwyższać bez żadnego dobrego powodu czy konsultacji.
  • Odpowiedz
@szuwarek: Po prostu powstanie zaległość która będzie narastać. Nie wiem jak u opa ale nie da się osobno płacić za czynsz i za fundusz remontowy w mojej spółdzielni i ogólnie w żadnej w której mieszkałem
  • Odpowiedz