Wpis z mikrobloga

gówno, a nie lepsze geny. Zadbaj o siebie, ćwićz siłowo, no ale po co xD Pewnie dla ciebie jak ktoś ma fajną sylwetkę, to przez geny, a nie #!$%@? na silowni i trzymanie diety


@technojezus: #!$%@? chłopie xD Mój brat to teraz ulany skinnyfat który nigdy nie ćwiczył, ale ma dobre proporcje od urodzenia a ja nawet latając na siłownię #!$%@? podrywałem.

Wzrost mamy taki sam, jedyne czym się znacząco różnimy
#!$%@? chłopie xD Mój brat to teraz ulany skinnyfat który nigdy nie ćwiczył, ale ma dobre proporcje od urodzenia a ja nawet latając na siłownię #!$%@? podrywałem.


@PfefferWerfer: ale Ty sam sobie przeczysz i wyjaśniasz tych pajacy od #blackpill
Możesz być szczurem czy jakimś wymnoczkiem skinny fat, ale wystarczy, że jesteś ogarnięty społecznie, jesteś przebojowy i pewny siebie, to bez problemu będziesz miał partnekrę, a nie Ty z genami wylatujesz. A
Przeciez on mógł mieć na myśli ze jego brat to dryblas 190 a on sam ma 165 w kapeluszu.


@Abu_Hajaar: nie ma opcji aby rodzeństwo miało taki rozstrzał wzrostu, chyba że gość ma jakąś wrodzoną wadę np. serca, a na pewno nie ma.
co na to redpillowi eksperci


@Pozytywny_gosc: Ale na co? Kobiety rozpoznają samca alfa w kilka sekund po dynamice interakcji, intonacji głosu, gestach, ruchach, mimice i zachowaniu faceta oraz tego jak na niego reagują inni mężczyźni i inne kobiety. Sugerujesz, że tu wygląd ma jakieś znaczenie? Tylko pośrednie i tylko jeśli przekłada się wszystkie cechy samca alfa. Inaczej kobiety rozczarują się jak podrabianym Rolexem za 10zł z bazaru.
@Pozytywny_gosc radziłbym zacząć od higieny fizycznej - tak trzeba się myć wbrew temu co piszą blackpillowi eksperci aby mieć na to wyjebongo!

A tak serio to tak jak napisał @Jah00 - gość może nawet i wyglada lepiej od swojego kolegi ale poprzez swoje zachowanie (zdenerwowanie, stres, dziwne gesty) jest postrzegany jako mało atrakcyjny. Brakuje mu pewności siebie, luzu a jest podświadomie wszyty strach przed odrzuceniem.
Możesz być szczurem czy jakimś wymnoczkiem skinny fat, ale wystarczy, że jesteś ogarnięty społecznie, jesteś przebojowy i pewny siebie, to bez problemu będziesz miał partnekrę, a nie Ty z genami wylatujesz.


@technojezus: Ogarnięcie społeczne, przebojowość I pewność siebie wynika z tysięcy interakcji zakończonych sukcesem, sukcesem możliwym dlatego że nie jesteś hurtowo odrzucany. Mając krzywą mordę nie będziesz miał tych pozytywnych interakcji i nie rozwiniesz przebojowości społecznej.

Myśl sobie co chcesz, ale
@PfefferWerfer: masz jeszcze jakieś rodzeństwo? Na ile oceniłbyś brata a na ile siebie i ojca z swojego prime?
Bo generalnie rzadko spotyka się aż taki rozstrzał.
Choć w takich wielodzietnych rodzinach czasem już ładnie widać selekcje genów
Mój staruszek ma 6 rodzeństwa w tym 4 braci i było wśród nich 2 chadow lite, 3 high tier normikow i jeden taki na pograniczu 4 i 5
Siostry takie 5/10.
Ale z własnych
@RudyZibi:
Ja jestem podobny do ojca - 5/10 miras niewidzialny dla kobiet, opcja z rozsądku bo mam pieniądze
Brat jest podobny do matki - 7/10 chadlite/high-tier normie, pierwotne pożądanie i zawsze jakaś do niego wzdychała, nawet koleżanki zapraszały mnie na imprezy tylko po to żeby on przyszedł razem ze mną.
Mam dużo młodszą siostrę również podobną do ojca - 6/10 moim zdaniem ale trudno mi być obiektywnym. No ale oczywiście zatrzęsienie
@itsoverforme32445 od kiedy pewność siebie i luz w rozmowie maja być oznakami bycia nachalnym i bycia spermiarzem? xD

Sami szufladkujecie się w pewnej ramie w której wg was, jesteście przez kobiety zamykani. Jak ktoś przyjmuje strategie bycia samcem betą i sam uważa że nim jest dla kobiet to podświadomie sam się rzeczywiście nim staje i jego zachowanie jest tego odzwierciedlenie. SMV jego mordy nie ma nic do rzeczy.
Ogarnięcie społeczne, przebojowość I pewność siebie wynika z tysięcy interakcji zakończonych sukcesem, sukcesem możliwym dlatego że nie jesteś hurtowo odrzucany. Mając krzywą mordę nie będziesz miał tych pozytywnych interakcji i nie rozwiniesz przebojowości społecznej.

Myśl sobie co chcesz, ale morda=wszystko.


@PfefferWerfer: dalej wiesz sobie w takie głupoty
@technojezus: Istnieje możliwość jeśli jedno z rodzeństw przestało rosnąć w skutek jakichś medycznych powodów. Na przykład niedobór hormonu wzrostu. Są takie rodzeństwa bo takie znam nawet.

Ja na przykład mam 164 w kapeluszu a moja siostra jest normalnego wzrostu kobiety. Czyli nawet troszeczkę wyższa